Reklama

A-lakiernia

A-lakiernia
ul. B. Krzywoustego 1
84-300 Lębork

tel.: 059 8637300
fax.: 059 8637308

Mapa lokalizacji firmy A-lakiernia
pokaż na mapie

Historia

A-Lakiernia Sp. z o.o. jest częścią Alackering Group, które rozpoczynało swoją działalność w Vårby w Szwecji pod koniec lat 60-tych XX wieku. Na wiosnę 1997 roku nowy właściciel wykonał historyczny krok kupując firmę Alackering AB i przenosząc jednocześnie firmę do Sävsjö. Wiosną 2003 roku został zakupiony kolejny zakład lakierniczy w Szwecji, gdzie w tej chwili przedsiębiorstwo posiada trzy zakłady produkcyjne, jeden z linią pionową w Ekenässjön i dwa z liniami poziomymi w Sävsjö. A-Lakiernia rozpoczęła działalność W Polsce w styczniu 2006 roku. To w Lęborku właściciele znaleźli idealne hale, gotowe do wprowadzenia technologii. Dzięki temu już w maju rozpoczęła sie produkcja w Lęborku na jednej linii poziomej dla naszego skandynawskiego klienta. 2 lipca 2007 roku firma została kupiona przez INWIDO AB. Od 1 stycznia 2008 roku Alackering AB oraz A-Lakiernia Sp. z o.o. wchodzi w skład INWIDO Supply AB, będąc w całości własnością INWIDO AB. Rok 2008 był dla A-Lakierni rokiem inwestycji, z których najważniejsza to postawienie drugiej linii do malowania, zwiększając dwukrotnie swoje moce produkcyjne. W Kwietniu 2009 A-Lakiernia uzyskała certyfikat Qualicoat, dzięki czemu została jednocześnie włączona do listy czołowych firm malujących proszkowo dla architektury w najwyższej jakości.

Polityka

Wiedza - Jakość - Elastyczność - Obsługa klienta 

Nasza działalność opiera się na doskonałej znajomości branży uzyskanej poprzez wieloletnią pracę. Wszystkie osoby wchodzące w skład dyrekcji przedsiębiorstwa posiadają długie doświadczenie z zakresu lakierowania proszkowego aluminium. Przykładamy dużą wagę do utrzymywania wysokiego poziomu wiedzy w całym przedsiębiorstwie.
 
Wyznaczyliśmy wysokie standardy jakościowe w celu uzyskania wiarygodności stanowiącej podstawę długotrwałych relacji z klientami. Zaplanowane kontrole wykonywane w oparciu o udokumentowane programy i raporty kontrolne z każdego zamówienia od klienta gwarantują bardzo wysoką jakość. Naszym narzędziem w pracy nad jakością jest certyfikat Qualicoat, norma jakości dla lakierowania proszkowego. 
 
Pod pojęciem elastyczność rozumiemy krótki okres czasu od zamówienia do dostawy. Nasze zakłady i procedury administracyjne zostały dostosowane do tego, by zapewniać wyjątkową elastyczność. Stale inwestujemy w produkcję i administrację jej zwiększenia.
 
Oferowana przez nas obsługa klienta ma być odbierana jako wydajna i natychmiastowa. Łatwo się z nami rozmawia, bez problemu możemy wczuć się w sytuację klienta, który rozmawia bezpośrednio z odpowiedzialnymi decydentami. W taki sposób tworzymy działalność dostosowaną do potrzeb rynku, gdzie potrzeby klienta są na pierwszym miejscu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!!

Poznaj nasze produkty