| Wyświetleń:1498

Bauserwis - lekarze fasad

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Bauserwis

fot. Bauserwis |


Właściciele nowoczesnych budynków miewają po jakimś czasie problem z serwisem skomplikowanych fasad, stolarki okiennej i elewacji kamiennych nie radzą sobie  z uszkodzeniami szkła  naprawą lub wymianą okuć.  Rozwiązaniem jest wtedy Bauserwis. O firmie opowiada założyciel i właściciel – Grzegorz Hołdak

Kiedy powstał i czym dokładnie zajmuje się Bauserwis?


Firmę założyłem w 2002 roku i do dzisiaj jestem jedynym właścicielem. Główny profil działalności Bauserwis to kompleksowa obsługa obiektów biurowych pod kątem konserwacji zewnętrznej struktury budynku oraz ślusarki wewnętrznej. Serwisujemy, naprawiamy, utrzymujemy budynki (przede wszystkim biurowce) w dobrej kondycji, zajmujemy się również modernizacją termiczną fasad, które nie spełniają obecnych norm i wymogów. Produkujemy także takie elementy jak okna oraz drzwi. Jest to produkcja przede wszystkim na własne potrzeby – potrzeby aktualnie serwisowanego obiektu lub wynikająca z modernizacji. Korzystamy również z usług renomowanych dostawców automatyki drzwiowej, okuć i szkła.

Czy zakładając firmę miał Pan jakiekolwiek doświadczenia związane z tą branżą?

Tak, w „elewacjach” pracuję od 1989 roku, zaczynałem od pracy etatowej, ale po kilku latach postanowiłem założyć własną firmę. Zauważyłem, że powstaje wiele nowych budynków, ale brakuje profesjonalnego serwisu, takiego który ma wiedzę i dostęp do wszystkich części, który jest w stanie profesjonalnie zadbać o budynek, zapewnić komfort najemcy i pomóc firmom zarządzającym.

Na zdjęciu  można zobaczyć pracowników waszej firmy, czy tak wygląda praca na co dzień w firmie Bauserwis?

Nie, na co dzień wygląda to mniej spektakularnie, oprócz prac na wielkich biurowcach gdzie jest wymagane zamówienie kilkuset tonowego dźwigu, wykorzystanie naszej ssawki pneumatycznej o nośności do 500 kg,  „biegania” po urzędach które wydadzą stosowne zgody na zajęcia terenu,  wykonujemy też „zwykłe” codzienne zlecenia - na naprawę lub wymianę  drzwi, szyby, okna, zamka, klamki, samozamykacza,  elementów elewacji kamiennej itp.

Czy możecie się pochwalić jakimiś ciekawymi zleceniami, które macie zamiar wykonać lub wykonaliście?


Nasi klienci maja do Nas zaufanie. Kolejny raz  otrzymaliśmy zlecenie obsługi hotelu The Westin przy ul. Grzybowskiej (na zdjęciu), tym razem wymienimy szybę na dachu widocznej tuby i 7 piętrze budynku. Jesteśmy w trakcie negocjacji zlecenia wymiany szyb na Kopule BLUE CITY. Z historii możemy się pochwalić wykonaniem modernizacji termicznej 1280m² (wymiana szkła, wytłoczenie uszczelek na zamówienie etc.)  obiektu MEDICOVER w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920, dodam, że prace były wykonywane podczas normalnej pracy biur i przychodni. Są to trudne technicznie i organizacyjnie zadania, ale właśnie takie lubimy.

Dziękuję za rozmowę i życzę dalszych sukcesów.

www.bauserwis.plred.Monika Oleńska


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

fot. Bauserwis

fot. Bauserwis

» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe