Balkonowe zabudowy bezramowe Lumon w ofercie YAWAL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zabudowanie balkonu stwarza więcej atrakcyjnej przestrzeni w domu, a do tego chroni wewnętrzne powierzchnie i konstrukcje balkonowe przed deszczem, śniegiem, wiatrem i kurzem. Zmniejsza również dopływ hałasu, uniemożliwia dostęp ptakom i pozwala oszczędzić energię potrzebną do ogrzewania mieszkania. 

Zabudowany balkon to również wspaniałe miejsce na popis dekoratorskiej wyobraźni. Spędzanie wolnego czasu, hobby czy nawet chwila odpoczynku zyskują nowy wymiar dzięki ochronie, jaką zapewniają bezszprosowe rozsuwane zabudowy balkonowe. 


System elewacji balkonowych Lumon skonstruowany jest z nowoczesnych aluminiowych profili i zintegrowanych z nimi szyb – obydwa elementy zostały zaprojektowane tak, aby służyć jako całość. Elewacje balkonowe Lumon wskazują kierunek europejskiej architektury. Szkło i aluminium to wytrzymałe, a jednocześnie lekkie materiały, dzięki którym można tworzyć smukłe i stylowe konstrukcje. 

Elewacje balkonowe Lumon służą równie dobrze jako sposób na odnowienie starych zabudowań, jak i element obiektów budowanych od podstaw. Podczas rewitalizacji można za ich pomocą zachować istniejący charakter budynku lub całkiem go zmienić i zmodernizować. Przeprowadzając remont, można zwiększyć rozmiar balkonów i tym samym podnieść jakość mieszkań tak, aby spełniały współczesne standardy. 


System elewacji balkonowych Lumon został przetestowany zarówno laboratoryjnie, jak i w praktyce w tysiącach budynków na świecie. Wyniki testów siły wiatru i obciążenia dynamicznego, techniczna wytrzymałość oraz inne cechy spełniają wymagania europejskich standardów budownictwa. Elewacje balkonowe Lumon to gotowy produkt, który nie wymaga dodatkowych aranżacji i przeróbek podczas instalacji. Są bezpiecznym rozwiązaniem tak dla konstruktora, jak i dla mieszkańca. Nowoczesne i dające się przystosować do wszelkich wymagań. Także do zmiany stylu.


Reklama

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Kolejna, ciekawa realizacja w portfolio AKPO

Kolejna, ciekawa realizacja w portfolio AKPO

AKPO Konstrukcje Aluminiowe miały przyjemność...

AKPO – kolejna realizacja dobiega końca

AKPO – kolejna realizacja dobiega końca

Wyspecjalizowany w produkcji i montażu stolarki...

Ogród zimowy – aby połączyć relaks z bliskim kontaktem z naturą

Ogród zimowy – aby połączyć relaks z bliskim kontaktem z naturą

OGRODY ZIMOWE ZAŁANOWSKI proponuje idealne rozwiązanie...

LATTARI: do realizacji ogrodów zimowych należy podchodzić profesjonalnie i z pasją

LATTARI: do realizacji ogrodów zimowych należy podchodzić profesjonalnie i z pasją

Wczesną wiosną 2018 roku do firmy Lattari Serramenti...

Nowy budynek biurowo-magazynowy spółki Hard – realizacja AKPO Konstrukcje

Nowy budynek biurowo-magazynowy spółki Hard – realizacja AKPO Konstrukcje

Prace przy trwającej od września 2018 roku inwestycji...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe