| Wyświetleń:5112

Team-Plast: Systemy fasadowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Team-Plast: Systemy fasadowe

fot. Team-Plast | Team-Plast: Systemy fasadowe

Duże powierzchnie szklane to jeden ze znaków rozpoznawczych współczesnej architektury. Przeszklone elewacje nadają budynkom rozmachu, chłodnej elegancji i szyku. 


Systemy fasadowe służą konstruowaniu wielkopowierzchniowych płaszczyzn szklanych w bankach, hotelach, urzędach, biurowcach, salonach samochodowych, halach sportowych itp. Coraz częściej można je spotkać również w domach jednorodzinnych, a także jako element ogrodów zimowych.

Piękne i praktyczne


Duże przeszklenia to nie tylko kwestia architektonicznego smaku. To również użyteczne rozwiązanie, pozwalające na doskonałe doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym, a co się z tym wiąże — na oszczędności związane z ograniczeniem zużycia energii elektrycznej. 

Całe ściany czy nawet dachy ze szkła pozwalają na absorpcję światła, ale też ciepła słonecznego, dogrzewając w naturalny sposób wnętrza budynków. Tworzą wyjątkowy klimat wnętrz, dbając o komfort tych, którzy w nich przebywają.

W ofercie firmy Team Plast znajdują się systemy fasadowe firmy ALUPROF (grupa systemów MB-SR50N) oraz firmy YAWAL (grupa systemów FA50N) o różnorodnej budowie i zastosowaniu.

#Fasady, #FasadyAluminiowe, #ProdukcjaStolarki, #Sycow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Team-Plast Sp. z o.o.

56-500 Syców
Stradomia Wierzchnia 88a
tel.: +48 62 590 30 71 wew. 110
tel.: +48 62 590 30 71 wew. 160
Fax: +48 62 590 30 75
e-mail: teamplast@teamplast.pl
e-mail: sekretariat@teamplast.pl
http://www.teamplast.pl
http://www.facebook.com/teamplast.okna

» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe