Alu-Wiz – kompleksowa obsługa z zakresu ślusarki aluminiowej z Pomorza

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma Alu-Wiz istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się kompleksową obsługą klienta głównie w zakresie projektu, produkcji i montażu ślusarki aluminiowej. Zaprosiliśmy do rozmowy Oliwiera Wojciechowskiego z Alu-Wiz, aby wypytać go o szczegóły. 


Panie Oliwierze, jak powstała spółka Alu-Wiz?

W bardzo prosty sposób: analizując polski rynek ślusarki aluminiowej, zauważyliśmy jego duży potencjał... i tak w 2000 roku powstała spółka cywilna Alu-Wiz założona przez Zbigniewa i Bartosza Wojciechowskich. Przez wiele lat zbierania doświadczenia staliśmy się liderem na Pomorzu i aktualnie firma funkcjonuje pod nazwą Alu-Wiz Wojciechowscy spółka jawna.

Początki tej drogi zapewne łatwe nie były...

Myślę, że początki są zawsze trudne. W naszym przypadku największą trudnością było znalezienie wykwalifikowanych pracowników oraz pozyskanie pierwszych kontrahentów, którzy obdarzą nas zaufaniem i podejmą z nami współpracę. 

Co pozwoliło się Wam wyróżnić na rynku?

Firma od początku stawia na indywidualne podejście do klienta. Indywidualnie podchodzimy zarówno do projektu, jak i do rozwiązań technicznych w danym zleceniu. Do naszego sukcesu przyczyniła się również wysoka jakość wytwarzanych przez nas produktów, za którą niejednokrotnie byliśmy wynagradzani.

Jak już przy produktach jesteśmy to proszę trochę o nich opowiedzieć.

Alu-Wiz zajmuje się głównie produkcją ślusarki aluminiowej oraz elewacji wentylowanych. Nasze produkty wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania, nad którą stale czuwa zakładowa kontrola produkcji. Wyłącznym dostawcą profili aluminiowych jest Aluprof, dostawcami elewacji wentylowanych: Extrabond, Alubond, Reynobond, Alucobond, Equtione, Cembri, a szkła np. Press Glass lub AGC. Nasza oferta skierowana jest głównie do generalnych wykonawców obiektów typu biurowce, hotele, centra handlowe itp.
Ostatnie miesiące były dla Was udane?

Mijający rok przyniósł wiele nowych doświadczeń, w tym również nauczek. Jesteśmy świadomi, jak dynamiczny jest rynek, na którym funkcjonujemy, dlatego staramy się wyciągać jak najwięcej z tego, co już było, jednocześnie skupiając się w 100% na tym, co dopiero nas czeka. 17 lat zdobywania doświadczenia pozwoliło nam zbudować stabilną pozycję i jesteśmy gotowi stawić czoło wszystkim trudnością, jakie mogą nas spotkać.   

Plany na przyszłość?

Na pewno nie poprzestaniemy na laurach. Jesteśmy zdeterminowani, aby stale rozwijać firmę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wytwarzanych produktów. W najbliższej przyszłości skupimy się na rozbudowie działu projektowego oraz działu ofertowania, które docelowo pozwolą nam zwiększyć obroty firmy.  

#slusarka_aluminiowa, #okna_alu, #drzwi_alu, #fasady_alu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Różne oblicza ogrodu zimowego

Różne oblicza ogrodu zimowego

Zimowy ogród może stać się dodatkowym salonem lub...

Konstrukcje aluminiowo-szklane od ALU-NEX

Konstrukcje aluminiowo-szklane od ALU-NEX

ALU-NEX specjalizuje się w produkcji konstrukcji...

BALMAR – od przypadku do pasji tworzenia ogrodów zimowych

BALMAR – od przypadku do pasji tworzenia ogrodów zimowych

Założycielem firmy jest Pan Marcin Bałazy, który...

Ogrody zimowe oczkiem w głowie Techniki Okiennej Rduch & Borek

Ogrody zimowe oczkiem w głowie Techniki Okiennej Rduch & Borek

Ogrody zimowe to „oczko w głowie” Techniki Okiennej...

HEWALEX – ponad ćwierć wieku doświadczenia na rynku OZE

HEWALEX – ponad ćwierć wieku doświadczenia na rynku OZE

Hewalex od lat zajmuje liczącą się pozycję wśród...» Więcej na subportalu fasady, ogrody zimowe