| Wyświetleń:422

Drzwi zewnętrzne CAL w nowej odsłonie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Najnowsze drzwi zewnętrzne CAL z kolekcji Arbo

fot. CAL

Najnowsze drzwi zewnętrzne CAL z kolekcji Arbo


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, CAL przygotował pionierską kolekcję drewnianych drzwi zewnętrznych oprawioną w nowy katalog.


Wraz z nowym katalogiem w życie wchodzi wydłużony program gwarancyjny. To nawet 5 lat ochrony drzwi zapewnionej przez producenta na drzwi dębowe i drzwi sosnowe z okleiną dębową.

Najnowsza kolekcja drzwi zewnętrznych Arbo, której nazwa pochodzi z języka esperanto i oznacza drzewo, dołączyła do oferty drzwi indywidualnych, skrojonych na wymiar. To ukłon w stronę osób o szczególnych preferencjach, którzy upodobali sobie bliskość natury. To siedem nowych wzorów – szczęśliwa siódemka, która – jak już pokazuje popularność w serwisie Facebook – święcić powinna sukcesy.

Kolekcja Arbo jest oparta na naturalnym uroku prawdziwych drewnianych desek pozwalających w pełni docenić ich kolor, rysunek, fakturę oraz ciepło, z jakim przyjmują dotyk. Linearne deskowe układy sprawdzą się zarówno w domach zaaranżowanych oszczędnie, po nowatorsku, jak i tych w stylistyce rustykalnej. W ofercie dostępne są wzory, w których drewno ułożone jest w pionie i poziomie. Kolekcja występuje we wszystkich trzech standardach: Termo (90 mm grubości), Arctic (aż 102 mm grubości) i Presenta (z niewidocznymi zawiasami). Dowiedz się więcej o kolekcji Arbo.

Nowy katalog CAL to nowe piękne wizualizacje, bogata oferta możliwości produkcyjnych firmy (drzwi o wysokości nawet 2,5 m.; 3 metry z naświetlem górnym) i szerokości prawie 3 metrów z dostawkami bocznymi (dowiedz się więcej). Całość w antywłamaniowej klasie RC2. To także nowe akcesoria: antaby (w tym antaba kieszeniowa) i CAL Connect AirKey – inteligentna wkładka do każdych drzwi CAL, pozwalająca otwierać je wygodnie za pomocą smartfona lub karty kodowej.

Łatwy w odbiorze i czytelny katalog sprawi, że wybór naszych drzwi będzie jeszcze przyjemniejszy – tłumaczy Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL. – Nowa publikacja CAL komunikuje hasło marki: „Prawdziwe drzwi prowadzą do prawdziwego domu” – stanowi ono odzwierciedlenie wizji naszego działania. W ten sposób zapewniamy Klientów o autentyczności doznań, jakie prezentuje marka CAL.


Warto podkreślić, że CAL oferuje możliwość wyposażenia drzwi w okładzinę ze spieku kwarcowego, łupka kwarcytowego, stali kortenowskiej lub aluminium (drzwi alu-drewniane). W ofercie pojawiły się też nowe kolory. Do popularnych lazurów dołączyły: dęby olejowane i kolory pastelowe z widocznym rysunkiem drewna. 

Z.S.B. CAL Z. Cywiński i wspólnicy
Spółka Jawna
ul. Piaskowa 5, 16-400 Suwałki

+48 87 563 11 55

#drzwi_zewnetrzne, #drzwi_drewniane

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

Rzecznik Klienta PORTA – innowacja w branży

PORTA DRZWI jako pierwsza w branży stolarki otworowej...

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Dom z widokiem na taras – OKNOPLAST prezentuje nowe drzwi tarasowe SLIDE

Piękny balkon czy taras są przedłużeniem naszego...

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi...

Rola drzwi przeciwpożarowych podczas ewakuacji budynku

Rola drzwi przeciwpożarowych podczas ewakuacji budynku

Właściwie przeprowadzona ewakuacja pozwala na ochronę...

Promocja HENSFORT – na wiosnę. Na lata!

Promocja HENSFORT – na wiosnę. Na lata!

Z okazji nowego sezonu budowlanego, niespodziankę dla...» Więcej na subportalu drzwi