| Wyświetleń:364

Produkty GERDA na targach Firex International w Londynie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Produkty GERDA na targach Firex International w Londynie

fot. GERDA

Produkty GERDA na targach Firex International w Londynie


Gerda Security Products Ltd wzięła udział w targach Firex International organizowanych corocznie w Londynie. Jest to główna impreza targowa w Anglii poświęcona zabezpieczeniom przeciwpożarowym budynków, zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, nieruchomości przemysłowych i komercyjnych. 


Równolegle w tym samym kompleksie wystawienniczym Ex cel w Londynie odbywają się targi IFSEC International tematycznie skoncentrowane na szeroko rozumianym bezpieczeństwie: od kłódek i zamków po systemy monitoringu i bezpieczeństwo dostępu do sieci komputerowych. Tak opracowana formuła targowa powoduje, że na targi przyjeżdżają specjaliści związani z bezpieczeństwem mienia i osób z całej Anglii. 

W bieżącym roku na targi Firex przybyło ponad 17 000 profesjonalistów z branży bezpieczeństwa przeciwpożarowego (zarejestrowani zwiedzający), a dobra lokalizacja stoiska GERDA (naprzeciw wejścia głównego) spowodowała, że większość z nich odwiedziła nasze stoisko – mówią przedstawiciele Gerda Security Products. 


Pracownicy Gerda Security Products odnotowali w tym roku rekordową liczbę osób zainteresowanych następującymi produktami: 

» Drzwi przeciwpożarowe do mieszkań TCR i komunalne CFD
» Rodzina zamków G2000 (angielski bliźniak zamka ZX)
» Skrzynki informacyjne standardowe i wzmocnione, PIB, HSSPIB, ACB

Drzwi CFD są wytwarzane przez GSP UK, a pozostałe pochodzą z polskich fabryk.

Zainteresowani to głównie osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pożarowe nieruchomości mieszkalnych: inspektorzy zabezpieczeń ppoż., zarówno ze strony straży pożarnej, jak i zarządów zasobów mieszkaniowych oraz nieruchomości publicznych i komercyjnych, architekci, strażacy czy inwestorzy i deweloperzy. Większość osób to Brytyjczycy, ale stoisko GERDA odwiedzili także goście z Afryki, Azji i Europy kontynentalnej. 

Do wyobraźni odwiedzających sugestywnie przemawiała prezentacja szczelności dymowej drzwi TCR i produkowanych przez GSP drzwi komunalnych. 

A mnie było szczególnie miło, gdy stoisko odwiedzali Polacy, którzy nazwę GERDA rozpoznają z czasów życia w Polsce, a obecnie jako profesjonaliści różnych branż pracują w Anglii – miałem przyjemność rozmawiać z polskim architektem, pracownikami samorządów lokalnych, a także ze strażakiem i inspektorem. Równie miłe było przyjęcie podziękowań od całej ekipy GSP za wsparcie, jakie w ich codziennej pracy otrzymują od nas, od spółek grupy GERDA – podziękowania te przekazuję teraz wszystkim Państwu –  mówi Cezary Rychlik, specjalista HZ odpowiedzialny za rynek brytyjski.


#zabezpieczenia_ppoz, #drzwi_ppoz, #drzwi_antywlamaniowe, #zamki_drzwiowe, #gerda

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

KAEMDE dołącza do inicjatywy G-U

Czym wyróżniają się tarasowe drzwi HST z aluminium? O...

Donimet dołącza do Assa Abloy

Donimet dołącza do Assa Abloy

Spółka DONIMET oficjalnie dołączyła do...

Promocja światła i cieni(pł)a

Promocja światła i cieni(pł)a

Plastixal właśnie uruchomił nową, atrakcyjną ofertę...

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Minimalistyczny design – nowy model balustrad MORAD AB-R-SLIM

Najnowszy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM...

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

HS LiftUnit i GU-Thermostep standardem w ofercie KRISPOL

KRISPOL, znany producent na rynku stolarki otworowej,...» Więcej na subportalu drzwi