Technologia i design z widokiem: drzwi tarasowe w systemie HS marki Urzędowski

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System przesuwnych drzwi tarasowych w systemie HS marki Urzędowski łączy w sobie szereg udogodnień, które sprawiają, że stanowią one kompletne uzupełnienie najnowocześniejszego budownictwa. Efektowny wizualnie design kryje w sobie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które zwiększają funkcjonalność drzwi oraz gwarantują ich wysoki stopień energooszczędności. 


Tym, co na pierwszy rzut oka wyróżnia drzwi tarasowe w systemie HS marki Urzędowski, jest szereg atutów związanych z aspektem wizualnym. Uniwersalny charakter systemu HS sprawia, że z jego zastosowaniem mogą zostać wykonane drzwi w dowolnym profilu okiennym, zarówno w linii stylistycznej Modern, Classic, jak i Sofline. Ponadto klient może zdecydować się na jeden spośród 12 kolorów w każdym gatunku drewna, jak również dowolny odcień z listy ponad 200 propozycji kolorystycznych ujętych w palecie RAL. Dzięki szerokiej gamie kolorów możliwe jest doskonałe dopasowanie wyglądu stolarki otworowej do bryły budynku.  

                              Schemat A                                   Schemat C 

                                                                      Schemat G                                    Schemat K 

Cechą, która wpływa na estetykę wykończenia oraz podniesienie komfortu użytkowania, jest obniżony próg, który został niemal zrównany z poziomem podłogi. Rozmieszczenie przeszkleń w drzwiach przesuwnych HS marki Urzędowski może bazować na czterech odmiennych schematach (A, C, G, K), co pozwala na idealne dopasowanie tak do wymagań odbiorcy, jak i do projektu domu i jego wnętrz.

Do aspektów funkcjonalnych zaliczyć należy także możliwość instalacji automatycznych, uruchamianych również za pomocą pilota, systemów otwierania i zamykania, a także wyprodukowanie drzwi o bardzo dużych rozmiarach (do 400 kg). Najnowszym rozwiązaniem, które można zastosować w przypadku tego modelu, jest napęd ePower – w pełni automatyczny system otwierania HS, zupełnie niewidoczny z zewnątrz i wyjątkowo cichy. 

Wśród wykorzystywanych gatunków drewna znajdują się zarówno gatunki rodzime (sosna, dąb), jak i egzotyczne (meranti, mahoń afrykański sapele, iroko, teak, orzech amerykański). Dodatkową funkcję wzmacniającą pełni powłoka lakiernicza, nanoszona za pomocą zautomatyzowanych linii Wagner/Eisenmann. Wykorzystana technologia pozwala na precyzyjną i równomierną aplikację lakieru, nawet w trudno dostępnych miejscach konstrukcji, przez co każdy milimetr jest szczelnie chroniony. Zastosowanie nieszkodliwych dla zdrowia lakierów wodorozcieńczalnych PPG dba z kolei o standard bezpieczeństwa. 

Drewno, w połączeniu z pakietem dwu- lub trzyszybowym oraz technologią „ciepłej ramki” pozwala znacznie ograniczyć stopień przenikania ciepła na zewnątrz budynku. Dla inwestorów poszukujących produktów, które podkreślą nowoczesny charakter budynku, marka przygotowała także model drewniano-aluminiowy. 

» Drzwi drewniane HS Galux
» Linia Modern
» Drewno: Meranti
» Profil: 78 mm
» Wymiary: 250 x 220 cm
» Pakiet 3-szybowy
» Izolacyjność cieplna: Uw 0,9
» Cena: 8869 zł netto

#drzwi_przesuwne, #drzwi_hs, #stolarka_drewniana, #urzedowski

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

BMK Europe S.A.

51-009 Wrocław
ul. Ćwiczebna 100
tel.: 74 834 44 00
Fax: 74 834 44 96
e-mail: biuro@urzedowski.pl
http://urzedowski.pl/
https://www.facebook.com/urzedowski/Zamiast tradycyjnego klucza

Zamiast tradycyjnego klucza

Czytnik linii papilarnych lub RFID, pilot, klawiatura...

Blisko co drugi Polak decyduje się na białe drzwi

Blisko co drugi Polak decyduje się na białe drzwi

Aż 43% osób, które dokonały zakupu drzwi w 2017 r....

Nowy szef produkcji grupy w PORCIE

Nowy szef produkcji grupy w PORCIE

Marcin Bąk został dyrektorem produkcji grupy w Porta...

SPARK – nowa marka stalowych drzwi ppoż.

SPARK – nowa marka stalowych drzwi ppoż.

SPARK – pod taką nazwą spółka Stalprodukt-Zamość...

EASY GLASS SMART, czyli montaż balustrady w ekspresowym tempie

EASY GLASS SMART, czyli montaż balustrady w ekspresowym tempie

System Easy Glass Smart pełen jest innowacyjnych...» Więcej na subportalu drzwi