| Wyświetleń:3605

Nawiewniki INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT w ofercie PROFIL SYSTEM

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nawiewnik INVISIVENT AIR (wersja Basic)

fot. RENSON | Nawiewnik INVISIVENT AIR (wersja Basic)

Nawiewniki INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT marki RENSON to komfortowa wentylacja okien, którą można bez problemu zastosować w każdym projekcie: czy to w nowym budownictwie, czy też remontowanych budynkach. 


INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT posiadają wysoką szczelność termiczną i akustyczną. Oba nawiewniki zostały wyposażone w standardzie w materiały tłumiące dźwięki i są dostępne w różnych wersjach akustycznych w zależności od poziomu hałasu panującego w miejscu inwestycji.

Nowe systemy wentylacji INVISIVENT AIR i COMFORT są również dostępne w wersji „High Rise”. To idealne rozwiązanie do zastosowań narażonych na duże obciążenie wiatrem, takich jak wieżowce czy budynki położone na wybrzeżu. INVISIVENT AIR i COMFORT HR są standardowo wyposażone w designerską zewnętrzną nasadkę, która zapewnia optymalną wodoodporność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych. 

Dodatkowe śruby montażowe i klipsy gwarantują mocne i stabilne przytwierdzenia do okna. Każdy nawiewnik HR zawiera materiał akustyczny, który tłumi zewnętrzny hałas w najwyższym możliwym zakresie, zwiększając w ten sposób komfort użytkownika. Wersja HR jest dostępna w 4 różnych poziomach tłumienia dźwięku (INVISIVENT AIR Basic oraz INVISIVENT COMFORT Basic/High/Ultra).

Nowe nawiewniki oferują wiele możliwości architektonicznych. Mogą zostać np. całkowicie ukryte, zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. INVISIVENT AIR i INVISIVENT COMFORT są wyposażone w zdejmowane osłony, który pozwalają na estetyczne wykończenie nawiewnika od wewnętrznej strony na różne sposoby. Możliwe jest również dopasowanie zewnętrznej nakładki lub połączenie z osłoną przeciwsłoneczną (również marki Renson, jak sam nawiewnik). 

Nowe nawiewniki są jeszcze lepiej dostosowane do inteligentnej jednostki wentylacyjnej Healthbox 3.0, gwarantując w ten sposób optymalną jakość powietrza w pomieszczeniu przez cały czas. Szybszy montaż, wyższa stabilność okna i całkowicie szczelne wykończenie są również priorytetami w procesie instalacji.


Dzięki zastosowaniu technologii i-Flux od Renson® nawiewniki
gwarantują maksymalny komfort przy minimalnych stratach energii

#wentylacja, #nawiewniki_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

PROFIL SYSTEM Paweł Tymiński

15-523 Grabówka
Szosa Baranowicka 151/1
tel.: 509-342-813
tel.: 509-285-614
tel.: 509-342-813
e-mail: biuro@profil-system.com
http://www.profil-system.com/

Nawiewnik INVISIVENT COMFORT (wersja Basic)

fot. RENSON

Nawiewnik INVISIVENT COMFORT (wersja Basic)

Nawiewnik INVISIVENT AIR (wersja Light)

fot. RENSON

Nawiewnik INVISIVENT AIR (wersja Light)

Nawiewnik INVISIVENT COMFORT (wersja High)

fot. RENSON

Nawiewnik INVISIVENT COMFORT (wersja High)

» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria