Technologie Schüco na fensterbau/frontale 2014

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Schüco Alu Inside

fot. Schüco

Schüco Alu Inside


Schüco Alu Inside

fot. Schüco

Schüco Alu Inside

Schüco ThermoSlide

fot. Schüco

Schüco ThermoSlide

Już niebawem rozpoczną się międzynarodowe targi fensterbau/frontale w Norymberdze. W dniach 26-29 marca 2014 roku w hali nr 7 na stoisku nr 403 firma Schüco „odkryje tajemnice” konstruowania innowacyjnych energooszczędnych i pasywnych okien, a także pokaże najnowsze trendy w dziedzinie designu okien i drzwi. 

Organizowane co dwa lata targi fensterbau/frontale to największe wydarzenie w branży stolarki okiennej w Europie. Na powierzchni ponad 94.500 m² odbędą się prezentacje najnowszych technologii i produktów z tej dziedziny. W centrum ekspozycji Schüco International znajdzie się opatentowana technologia koekstruzji aluminium z PVC, którą zastosowano w energooszczędnych i pasywnych oknach z serii Schüco Alu Inside. Stolarka Schüco łączy w sobie doskonałe właściwości użytkowe i stylowy design, dlatego na stoisku nie zabraknie również eleganckich wykończeń powierzchni.

  • Inspirujący wgląd w technologię 

Efektywność energetyczna to najważniejszy kierunek rozwoju budownictwa. Z tego powodu centralnym punktem prezentacji firmy Schüco będzie siedmiokomorowe okno Alu Inside, w którym tradycyjne stalowe wzmocnienia zastąpiono ciągłymi, aluminiowymi usztywnieniami. Techniczna prezentacja profilu pozwoli odwiedzającym zobaczyć na co dzień ukryte przed wzrokiem rozwiązania konstrukcyjne i ich funkcje. Innowacyjna, opatentowana metoda łączenia aluminium i PVC pozwala zminimalizować efekt mostków cieplnych w ramie skrzydła i ościeżnicy oraz obniżyć współczynnik przenikania ciepła Uf do 0.76 W/m²K. Lżejsza konstrukcja, optymalna stabilność oraz opłacalność produkcji to dodatkowe zalety systemu Alu Inside, które doceniło już wielu klientów.

  • Wysublimowane wzornictwo

Stolarka okienna i drzwiowa kształtuje charakter budynku, dlatego firma Schüco wciąż poszukuje nowych technologii wykańczania powierzchni PVC, które pozwolą w jeszcze lepiej podkreślić indywidualny efekt architektoniczny. Będzie można zobaczyć między innymi energooszczędne drzwi przesuwne Schüco ThermoSlide w wersji z aluminiowymi nakładkami Schüco TopAlu o powierzchniach anodowanych lub w dowolnej kolorystyce np. z palety RAL, a także drzwi wejściowe z serii Corona SI 82 w unikalnej metalicznej kolorystyce AutomotiveFinish. To właśnie na targach fensterbau/frontale zadebiutują zupełnie nowe odcienie i efekty strukturalne, które w tym roku dołączyły do kolekcji inspirowanej nowymi trendami architektonicznymi. Osobna część stoiska zostanie poświęcona stylowym aluminiowym drzwiom wejściowym dedykowanym obiektom rezydencjalnym. Będzie można zobaczyć jeszcze więcej wzorów, kolorów i nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.Reklama


#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Schüco International Polska Sp. z o.o.

96-321 Siestrzeń, Gm. Żabia Wola.
ul. Żelechowska 2
tel.: +48 / 46 858 32 00
Fax: + 48 / 46 858 32 01
e-mail: schueco@schueco.pl
http://www.schueco.pl
http://www.facebook.com/schuecoePOWER – ukryty napęd do HS-ów już w ofercie YAWAL

ePOWER – ukryty napęd do HS-ów już w ofercie YAWAL

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce...

Jak budować, żeby nie modernizować?

Jak budować, żeby nie modernizować?

Do tej pory inwestycja w energooszczędny budynek była w...

UNIVERSAL MOTION – okucie do szkła z wbudowanym samozamykaczem

UNIVERSAL MOTION – okucie do szkła z wbudowanym samozamykaczem

UNIVERSAL Motion to okucie z wbudowaną funkcją...

Drzwi z wypełnieniem HPL od Perito

Drzwi z wypełnieniem HPL od Perito

Warto pomyśleć o drzwiach przy budowie domu i nie bać...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria