| Wyświetleń:3561

Nowości GEALAN na 2020 rok

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Czujniki GEALAN-SENSE są montowane na okuciu i na szybie.

fot. GEALAN

Czujniki GEALAN-SENSE są montowane na okuciu i na szybie.


Nowy system GEALAN-LINEAR o głębokości 74 mm

fot. GEALAN

Nowy system GEALAN-LINEAR o głębokości 74 mm

Aktywny system wentylacyjny GEALAN-CAIRE® „smart” zamontowany na ramie okiennej.

fot. GEALAN

Aktywny system wentylacyjny GEALAN-CAIRE® „smart” zamontowany na ramie okiennej.

Nowa rama w systemie holenderskim S 9000 NL

fot. GEALAN

Nowa rama w systemie holenderskim S 9000 NL

Gealan zapowiada wiele interesujących premier na rok 2020. Oprócz nowego systemu okienno-drzwiowego, w ofercie pojawią się także innowacje z zakresu rozwiązań technologicznych, zaprojektowane z myślą o budynkach inteligentnych. W kategorii nowości pojawią się także produkty gwarantujące bezpieczeństwo.


Do szerokiej gamy produktów związanych z bezpieczeństwem należy zaliczyć antywłamaniowe czujniki okienne GEALAN-SENSE. Gwarantują ochronę, pozostając jednocześnie niewidocznymi dla oka. Czujniki bardzo łatwo się montuje, niezależnie od zastosowanego okucia i profilu okna. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo użytkowników okien, GEALAN stworzył koncepcję cyfrowej pamięci okna w formie chipu IPS. Dzięki temu producenci, montażyści i użytkownicy okien mogą w wygodny sposób za pomocą aplikacji przetwarzać informacje dotyczące danego okna.

Kolejną nowością, która w tym roku pojawi się na rynku jest GEALAN-CAIRE® – system wentylacji i zdecentralizowanej rekuperacji zintegrowany z aplikacją GEALAN-HOME. Jest to nowa rodzina rozwiązań technologicznych, zaprojektowana z myślą o budynkach inteligentnych. GEALAN-CAIRE® to zdecentralizowane i niezawodne systemy, zapewniające aktywną wentylację z maksymalnym odzyskiem ciepła przy minimalnym zużyciu energii. Ponadto, w kontrolowany sposób, urządzenia usuwają nadmiar wilgoci, dzięki czemu zarodniki pleśni, bakterie i roztocza nie mają szans się rozwinąć. Aktywne systemy wentylacyjne GEALAN-CAIRE® są wyposażone w filtry, które zatrzymują wiele szkodliwych cząstek z napływającego powietrza: drobny kurz, pyłki, zarodniki grzybów i inne alergeny. Obsługa urządzenia jest możliwa w sposób cyfrowy, za pośrednictwem aplikacji GEALAN-HOME.

Jedną z najbardziej znaczących premier GEALAN w 2020 roku jest nowy system okienno-drzwiowy GEALAN-LINEAR. Zastosowano tu koncepcję projektową w odniesieniu do systemów o głębokości 74 mm, co zaowocowało stworzeniem systemu, który cechuje się optymalnymi parametrami technicznymi. Kształt profili to proste kontury, które są obecnie wiodącym trendem w architekturze. Bogaty asortyment listew przyszybowych jest optycznie spójny z pozostałymi elementami systemu. GEALAN-LINEAR przeznaczony jest do budowy okien, drzwi balkonowych i drzwi wejściowych. Wszechstronność kombinacji GEALAN-LINEAR dopełnia gwarancja bezpieczeństwa, wysoka izolacyjność akustyczna oraz maksymalna grubość szklenia do 48 mm lub 50 mm przy zastosowaniu STV®.

W 2020 roku także system przesuwny GEALAN-SMOOVIO został rozszerzony o nowe możliwości. Konstruktorzy GEALAN opracowali metodę łączenia naroży w sposób mechaniczny, a we współpracy z firmą Hautau powstała nowa koncepcja okuć. GEALAN-SMOOVIO pozwala optymalnie wykorzystać bezcenną przestrzeń mieszkalną, zapewniając przy tym estetyczny wygląd, wygodną obsługę i wyjątkową szczelność. 

GEALAN na rynkach zagranicznych

GEALAN zapowiada również wiele ciekawych premier wśród produktów przewidzianych na rynki eksportowe. Wprowadzony przed laty do sprzedaży system holenderski GEALAN S 9000 NL jest jednym z niewielu systemów zapewniających 3 poziomy uszczelnienia. W ramach systemu S 9000 NL powstała nowa koncepcja ramy, która jest montowana na prefabarykowanej ramie drewnianej. Kombinacja nowej ramy z obniżonym skrzydłem systemu GEALAN-LUMAXX pozwala uzyskać minimalistyczny wygląd okna w systemie holenderskim. Najważniejszą nowością dedykowaną na rynek francuski będzie nowa rama monoblokowa w systemie S 8000 IQ dostępna w technologii acrylcolor, a na rynku włoskim pojawią się nowe ramy renowacyjne dostępne w antywłamaniowym systemie S 9000 plus. 

W 2020 roku GEALAN obchodzi wyjątkowy jubileusz – 40 lat technologii acrylcolor. Technologia barwienia profili, wytwarzana w procesie koekstruzji, jest wyjątkowo trwała i odporna na warunki atmosferyczne, łatwa w pielęgnacji i niezwykle elegancka. Acrylcolor dostępny jest w wielu systemach GEALAN, m.in. w innowacyjnym systemie GEALAN-KUBUS® czy wszechstronnej platformie S 9000. Pracując nad nowościami rynkowymi, GEALAN nie zapomina o swoich innowacjach i flagowych systemach, które mają silną pozycję rynkową. 

W roku 2020 będziemy nadal rozwijać istniejące systemy i wdrażać technologie STV®, IKD® oraz acrylcolor w nowych produktach, zgodnie z naszym motto „systemowo innowacyjny” – podkreślają przedstawiciele GEALAN.


#okna_PVC, #czujniki_okienne, #STV, #IKD, #acrycolor, #profile_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
https://www.gealan.plMACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Z okazji 100-lecia powstania Grupy Salamander, Salamander...

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Roto wprowadza nową, udoskonaloną rolkę ryglującą V...

Unilink Poland i wdrożenie pierwszego w Polsce centrum FOM Industrie LMX650

Unilink Poland i wdrożenie pierwszego w Polsce centrum FOM Industrie LMX650

Unilink Poland z Wrześni wziął udział we wdrożeniu...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria