ALUPROF po targach BATIMAT w Paryżu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W dniach 6-10 listopada odbyły się w Paryżu Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT, największe i jednocześnie najważniejsze wydarzenie na francuskim rynku budowlanym, które od ponad pół wieku gromadzą przedstawicieli największych firm branży budowlanej z całego świata. To pokaz, którego kolejne edycje mają miejsce nieprzerwanie od 1959 roku, a każda ich odsłona rok rocznie przyciąga ok. 2,5 tys. wystawców oraz 350 tys. odwiedzających z całego świata. 


Jednym z uczestników tego renomowanego wydarzenia była firma ALUPROF S.A., dla której strategicznym celem jest ekspansja sprzedaży systemów okienno-drzwiowych, fasadowych, przeciwpożarowych i roletowych na rynku francuskim. 

W czasie 5 dni targów odwiedzający mieli możliwość kompleksowego przeglądu oferty produktowej polskiego dostawcy, jak i zapoznania się ze specjalnie przygotowanymi rozwiązaniami  dobranymi  precyzyjnie pod kątem rynku francuskiego.  Jak informuje dostawca, unikalne i nietuzinkowe stoisko o powierzchni 145 mkw. cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Przyciągało uwagę nie tylko nietypowym designem, ale i szeroką gamą wysokiej jakości produktów. Szczególny nacisk przy prezentacji oferty został położony na rozwiązania przeciwpożarowe opracowane i przebadane specjalnie pod potrzeby rynku francuskiego.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej ekspozycji podczas Batimat 2017. Francja to dla Aluprofu jeden z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków eksportowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby innowacyjność naszych produktów została dostrzeżona przez jak największą grupę odbiorców europejskich. Jako lider postawiliśmy sobie za cel wsparcie wystaw polskich firm produkujących stolarkę, będących naszymi partnerami. Firmy takie jak: Eko-Okna, Wiśniowski, Dako, Drutex, Oknoplast, Team-Plast i Fakro byli najlepszymi ambasadorami Polski i polskich produktów we Francji. Tak buduje się polską markę wysokiej jakości produktów na rynkach zagranicznych – mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A. 


Początkiem 2018 roku Aluprof zaprezentuje swoją ofertę na Polyclose 2018, najbardziej prestiżowych targach budowlanych w krajach Beneluxu.

#targi_budowlane, #batimat, #systemy_aluminiowe, #aluprof

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Automatyka domowa stanie się inteligentna – FIBARO i NICE połączyły siły

Automatyka domowa stanie się inteligentna – FIBARO i NICE połączyły siły

Grupa Nice, światowy lider w dziedzinie automatyki dla...

Branża budowlana a mikrobiologia techniczna

Branża budowlana a mikrobiologia techniczna

Zainteresowani tym, jakie usługi laboratorium M&R LAB...

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

FUMARO z Gdańska wprowadza na polski rynek nowy...

Zabezpieczanie okien i drzwi płynną folią

Zabezpieczanie okien i drzwi płynną folią

Czy mieli Państwo problemy z uszkodzonymi drzwiami i...

Veka Softline 76 – nowy profil w ofercie ABM Jędraszek

Veka Softline 76 – nowy profil w ofercie ABM Jędraszek

ABM Jędraszek wprowadził do oferty profil Veka...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria