| Wyświetleń:891

BRUGMANN wdraża nowy, zintegrowany system zarządzania

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

bluEvolution 82

fot. BRÜGMANN | bluEvolution 82

Właściwe planowanie i kontrola wszystkich procesów produkcyjnych to podstawa dobrej logistyki i zaopatrzenia klientów w rosnący asortyment produktów.

W wyniku zakończenia pierwszego etapu wdrażania systemu, od września br. całość działań produkcyjnych firmy Brügmann S.A. – od mieszalni, poprzez ekstruzję (wytłaczanie profili) aż do okleinowania (foliowania) profili, funkcjonuje już w ramach nowego, zintegrowanego systemu komputerowego. Wdrożenie pierwszych i najważniejszych modułów systemu zostało przeprowadzone stosunkowo szybko i bez znaczących utrudnień dla klientów.

W najbliższych planach jest wprowadzenie kolejnych modułów: transportowego, zarządzania dostawami oraz zamówieniowego. Całość systemu pozwoli na znaczne usprawnienie i przyspieszenie realizacji zamówień i ich dostaw do producentów okien.

Brügmann S.A wprowadził także całkowicie nowy system do produkcji ciepłych okien najnowsze generacji: bluEvolution 82.

Specjalny system 6-komorowych profili PCW o szerokości 82 mm w połączeniu z wielopunktowym uszczelnieniem pozwala uzyskać rewelacyjne parametry izolacyjności cieplnej (oczywiście przy zastosowaniu odpowiednich pakietów szybowych).

Parametry techniczne:

  • Uf=1,0 W/m²K (wersja MD) / 1,1 W/m²K (wersja AD)
  • Ug=0,5 W/m²K (szyba: 4/16/4/16/4 z argonem)
  • Uw do 0,74 W/m²K (okno referencyjne)Reklama

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria