| Wyświetleń:2686

eluCloud – inteligentne zarządzanie produkcją online

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

eluCloud – inteligentne zarządzanie produkcją online

fot. elusoft

eluCloud – inteligentne zarządzanie produkcją online


eluCloud to kompleksowe rozwiązanie idealnie wpisujące się w ideę „przemysłu 4.0". Zostało opracowane przez elumatec i spółkę elusoft z myślą o inteligentnym zarządzaniu produkcją w czasie rzeczywistym. 


Dzięki zbieraniu danych z maszyn produkcyjnych i ich analizie eluCloud pomaga w optymalizacji procesów produkcyjnych i planowaniu zapobiegawczych konserwacji. Pozwala to na obniżenie kosztów, zwiększa dostępność maszyn i podnosi produktywność. Analizy, które możemy uzyskać, są nieocenione przy podejmowaniu decyzji dotyczących produkcji.

eluCloud zbiera dane maszyny i produkcji podczas bieżącej eksploatacji. Następnie są one analizowane i przedstawiane w czasie rzeczywistym. To sprawia, że w każdej chwili można zobaczyć, jak wygląda produkcja i co działo się wcześniej. eluCloud pozwala pracownikom odpowiedzialnym za kontrolę produkcji szybko rozpoznać odchylenia od zaplanowanego przebiegu procesu. Pomagają w tym przede wszystkim ekran wskazujący aktualny status maszyny i obliczenia bieżącej wydajności maszyny w czasie rzeczywistym. 

Dzięki temu problemy występujące w produkcji są natychmiast widoczne, a zebrane dane ułatwiają także zorganizowane poszukiwanie źródła błędu i analizę. Oprócz tego eluCloud dostarcza zestawienie obecnych zleceń i szczegółowe informacje o wytworzonych elementach. Na podstawie tych informacji można dokładnie przeanalizować czas produkcji i indywidualnie je optymalizować. Grupa produktów eluCloud pozwala na przedstawienie potencjalnym zleceniodawcom jasnego komunikatu: "Jesteśmy niezawodnym i innowacyjnym partnerem".

Co wchodzi w skład eluCloud?


Grupa produktów eluCloud obejmuje cztery różne moduły i jedną aplikację. Co istotne, umożliwia ona korzystanie z funkcji eluCloud na smartfonie, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik, będąc w drodze, może zobaczyć na swoim smartfonie jak przebiega praca maszyn w jego zakładzie. Dla osób podróżujących służbowo ta aplikacja jest jak lornetka, pozwalająca przewidzieć rozwój sytuacji w firmie. Mając dużo informacji, można szybko reagować, gdy występują odchylenia od zaplanowanych procesów. Cztery moduły eluCloud nazywają się eluCloud-Monitor, eluCloud-Server, eluCloud-Analytics i eluCloud-API.

#produkcja_stolarki, #maszyny, #automatyzacja_produkcji, #software

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Elumatec Polska Sp. z o.o.

62-300 Września
ul. Przemysłowa 10
tel.: 61 437 70 00
tel.: 61 437 70 00 wew. 24 - CZĘŚCI
tel.: 61 437 70 00 wew. 23 - SERWIS
Fax: 61 437 70 06
e-mail: biuro@elumatec.com.pl
https://www.elumatec.com/pl/start
https://www.facebook.com/elumatecag/