| Wyświetleń:309

Enjoy IT z KLAES na Fensterbau Frontale

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Enjoy IT na klasycznych stanowiskach doradczych lub podczas „Wycieczki po produkcji z Klaes”.

fot. KLAES | Enjoy IT na klasycznych stanowiskach doradczych lub podczas „Wycieczki po produkcji z Klaes”.

Klaes, wiodący dostawca oprogramowania dla producentów okien i drzwi z Bad Neuenahr-Ahrweiler, przybędzie na targi Fensterbau Frontale z wieloma bardzo interesującymi rozwiązaniami. 

» PLUS dla każdego

Kluczowym zagadnieniem jest „Internet rzeczy IoT” w powiązaniu z klasycznymi rozwiązaniami branżowymi z zakresu okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych. Powszechność tych rozwiązań – lokalna oraz internetowa – dla każdego przedsiębiorstwa stanowi PLUS w obecności na rynku, powszechności, elastyczności, wydajności i oszczędności czasu. Można je zobaczyć na żywo na 42 stanowiskach z doradcami oraz podczas „Wycieczki po produkcji z Klaes“ na stoisku targowym. 

» Klaes Web

Sklep internetowy Klaes rozwinął się w rodzinę produktów, która ma swoją premierę targową w Norymberdze. Dzięki temu można obsługiwać online nie tylko wszystkich potencjalnych klientów, ale – dzięki systemowi Web-Trade – również dealerów, którzy chcieliby wprowadzać artykuły z własnymi cenami oraz zarządzać klientami i projektami. Web-Tracking firmy Klaes umożliwia obu grupom klientów śledzenie realizacji ich zamówień, natomiast Klaes Web-Business zaopatruje własnych pracowników w ważne informacje z głównego programu Klaes. Tutaj więc również startuje zintegrowane rozwiązanie: dane są przenoszone bezpośrednio z głównego programu Klaes do sklepu internetowego, zapisane tam zamówienia można wczytać do głównego programu Klaes i dalej przetwarzać, a wszyscy uczestnicy mogą uzyskać informacje o postępie opracowania. W każdym czasie, z każdego miejsca.

» Rozwiązania Klaes prezentowane na targach Fensterbau

Wersja targowa 7.9 oferuje wiele nowych narzędzi. Najważniejszą nowością jest włączenie programu CAD firmy Klaes do modułu konstrukcyjnego. Dzięki temu można jeszcze łatwiej projektować pracochłonne konstrukcje. Podwyższono także wydajność automatycznego generowania rzutów. Dalsze nowości mają na celu poprawę wydajności firm korzystających z programu Klaes: autostart dostosowany do użytkownika, generowane jednym kliknięciem raporty do oceny danych live, automatyczne zarządzanie zadaniami i powiadomieniami lub inteligentne narzędzia do zmian planów lub podejmowania decyzji „Wykonaj lub zakup” w planowaniu zasobów i gospodarce materiałowej. Ponadto dostawca rozpoczyna pracę nad kolejnymi poziomami rozbudowy aplikacji Klaes CAM, drewnianych wypełnień drzwiowych i produkcji bezpapierowej e-prod, które również odgrywają ważną rolę w zarządzaniu produkcją z Klaes. 

» Klaes 3D

Z niezwykle elastycznego rozwiązania dla fasad i ogrodów zimowych – Klaes 3D – w Norymberdze po raz pierwszy zaprezentowana zostanie specjalna edycja dla fasad z drewna z nakładkami aluminiowymi. Została ona pomyślana dla wszystkich producentów okien, którzy chcieliby łatwo konstruować te elementy budowlane i racjonalnie wytwarzać je przy pomocy urządzeń CNC, np. aby jeszcze bardziej wykorzystać istniejące możliwości produkcyjne. Dzięki inteligentnej integracji danych nawet indywidualne konstrukcje można bardzo szybko zaprojektować i przenieść na maszynę – przy pomocy rozwiązania CAM lub bez niego. Dotyczy to oczywiście także innych konstrukcji, jak np. elementów podnośno-przesuwnych. Dzięki temu moduł ten jest bardzo interesujący, również jako dodatkowe rozwiązanie dla dowolnego istniejącego już oprogramowania do budowy okien. 

Program targowy uzupełniają rozwiązania Klaes z zakresu sprzętu. Tutaj również w centrum uwagi są oferty internetowe. Klaes-Cloud, oprócz backupu online i programów handlowych, zawiera teraz także kompletne serwery terminalowe. Dużą zaletą jest przy tym to, że nie wynajmuje się konfiguracji sprzętu, lecz wydajność zgodną z zapotrzebowaniem, która rośnie w miarę wzrostu wymagań.  Enjoy IT z Klaes w hali 1, stoisko 1-348.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klaes Web-Trade panel główny – własne projekty w rozwiązaniu online.

fot. KLAES

Klaes Web-Trade panel główny – własne projekty w rozwiązaniu online.

Klaes 7.9 – jeszcze większa swoboda w konstruowaniu okien i drzwi

fot. KLAES

Klaes 7.9 – jeszcze większa swoboda w konstruowaniu okien i drzwi

Klaes 3D – maksymalna wydajność w produkcji CNC dla fasad z drewna z nakładkami aluminiowymi/

fot. KLAES

Klaes 3D – maksymalna wydajność w produkcji CNC dla fasad z drewna z nakładkami aluminiowymi/

» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria