| Wyświetleń:214

ABC Sealants – tureccy specjaliści w zakresie chemii budowlanej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Turecka firma ABC Sealants, specjalizująca się w chemii budowlanej, została założona w 2007 roku. W skład szerokiej gamy produktów producenta wchodzą materiały do stolarki otworowej, takie jak pianki poliuretanowe, uszczelnienia silikonowe, hybrydowe i akrylowe. 


Pianki poliuretanowe o obniżonej rozprężalności ABC Sealants mogą być używane do mocowania i izolowania ram okienno-drzwiowych, do uszczelnienia i wytłumiania ścianek działowych, a także do uszczelnienia otwarć konstrukcji dachowych. Uszczelnienia silikonowe przeznaczone są natomiast do uszczelnienia przestrzeni wokół okien i drzwi. Uszczelnienia akrylowe dostarczają trwale elastyczne spoiny do wielu zastosowań, m.in. do uszczelnienia połączeń drzwiowych i okiennych.

Uszczelnienia hybrydowe są nowym typem uszczelnień opracowane na podstawie silikonów i poliuretanów, które łączą trwałą elastyczność z rozwiązaniami przyjaznymi środowisku i bezpieczeństwu pracy. Są używane do uszczelnienia obrzeży wokół okien i drzwi, do montowania ścian osłonowych czy zabezpieczania fasad przed wpływami atmosferycznymi.

Firma ABC Sealants posiada certyfikację ISO 9001:2008, a standardy jakości są udokumentowane klasyfikacją CE. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów na całym świecie.
#abc_sealants, #chemia_budowlana, #stolarka_budowlana, #pianki, #uszczelnienia, #silikony

Zainteresowany? Poproś o ofertę!