Ukryty skarb w Twoich drzwiach…

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

SYSTEM  CAŁKOWICIE UKRYTYCH ZAWIASÓW … TECTUS …

SIMONSWERK  poszerza rodzinę  zawiasów TECTUS® uznanej marki na rynku, o kolejne warianty. Nowe warianty TECTUS® do ekskluzywnych drzwi dla nowoczesnych przestrzeni w biurowcach i budownictwie rodzinnym, projektowanych zgodnie z najnowszymi trendami.  Wszystkie zawiasy charakteryzują się smukłą sylwetką i zwartą  konstrukcją, zapewniającą harmonijne licowanie  płaszczyzn skrzydła i ościeżnicy. Szeroka gama kolorystyczna stanowi estetyczny akcent po otwarciu skrzydła w zgodzie z kolorystyką pozostałych okuć, jak klamka czy rozetka. Regulacja w trzech płaszczyznach 3D zapewnia równomierne ustawienie szczeliny pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą.

Wśród nowości znajdą Państwo  zawias w wersji „A8”, który umożliwia wykorzystanie oklein oraz tafli szkła o grubości dochodzącej nawet do 8 mm, zapewniając przy tym pełne otwarcie skrzydła do 180 stopni, o masie dochodzącej do 160 kg. Dopracowana przez lata technika łożysk ślizgowych bez konserwacji zapewnia w każdych warunkach bezszelestną i swobodną pracę skrzydła.

TECTUS TE 525 3D jest jedynym zawiasem w rodzinie TECTUS, wykonanym całkowicie ze stali szlachetnej z płynną regulacją 3D, o nośności do 100 kg.
W rodzinie TECTUS znajdujemy zawiasy odpowiednio dobrane do masy skrzydła, począwszy od TE 240 3D  do 40 kg poprzez TE 340 3D 80 kg i TE 540 3D 120 kg, a skończywszy na TE 640 3D 200 kg.

Dwa modele w wersji„A8” z przeznaczeniem dla drzwi okleinowanych (szkło, laminaty), odpowiednio do masy: TE 540 3D A8 100 kg i TE 640 3D A8   160 kg, zaspokoją „oczekiwania” techniczne.

Ponadto SIMONSWERK prowadzi ciągłe badania wraz z Instytutem Techniki Okiennej w IFT Rosenheim celem oznaczania zawiasów znakiem CE, umożliwiając zastosowanie w drzwiach obiektowych w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Art. sponsorowany
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!