| Wyświetleń:434

LTO 2018 – pierwszy na rynku certyfikat dla firm z branży technik osłonowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Certyfikat Lider Technik Osłonowych

fot. Grupa TOP

Certyfikat Lider Technik Osłonowych


Zobacz również:

oknoad

Ekspert Stolarki

Wegoma Polska relacja z WinDoor-tech 2019

Nowa aplikacja AR - Winkhaus

3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie

Montaż okna na Porothermie


W trosce o najwyższy standard usług w branży technik osłonowych, należy wskazywać i promować nowoczesne firmy działające w tym obszarze. Ma w tym pomóc Certyfikat Lider Technik Osłonowych – pierwszy na rynku dokument wyróżniający najlepsze przedsiębiorstwa instalujące, produkujące oraz dystrybuujące osłony okienne i tarasowe.


Będą to firmy, które charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność, terminowość oraz wysoki poziom obsługi. Przede wszystkim jednak działalność tych firm będzie zgodna z Kodeksem Dobrych Praktyk Programu Lider Technik Osłonowych, co potwierdzi przyznawany certyfikat.

Współczesne przedsiębiorstwa – producenci, dystrybutorzy i wykonawcy z branży technik osłonowych – stoją przed wieloma wyzwaniami. W obliczu stałej rywalizacji z marketami budowlanymi i sklepami internetowymi, nieuczciwej konkurencji psującej renomę branży oraz słabnącej koniunktury, firmy muszą stawiać na rozwój, zdobycie nowych klientów i utrzymanie dotychczasowych oraz pozyskanie kolejnych rynków działalności. Istnieje zatem znacząca potrzeba wyróżnienia najlepszych firm zajmujących technikami osłonowymi i jest ona szczególnie silna nie tylko ze strony klientów, ale także kontrahentów i innych partnerów biznesowych, którzy chcą współpracować z pewnymi i rzetelnymi firmami w branży. W odpowiedzi na te potrzeby powstał Program Lider Technik Osłonowych, który ma nie tylko pomóc klientom w wyborze profesjonalnej firmy, ale będzie także wspierał zrzeszone przedsiębiorstwa w ich działalności i gwarantował same korzyści.

Moc współpracy


Firmy z branży technik osłonowych powinny stale zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, dzielić się doświadczeniami i korzystać ze zbioru dobrych praktyk innych firm z branży technik osłonowych, aby pozostać konkurencyjnymi na rynku i być postrzeganymi jako profesjonaliści. Przedsiębiorstwa, które dołączą do społeczności najlepszych firm instalujących, produkujących oraz dystrybuujących osłony okienne i tarasowe będą czerpać korzyści i zyskiwać przewagę konkurencyjną w zakresie wiedzy, narzędzi i marki.

Otrzymanie Certyfikatu LTO 2018 to znacznie więcej niż potwierdzenie spełniania najwyższych standardów w branży technik osłonowych. Dołączając do społeczności najlepszych tego typu przedsiębiorstw oraz deklarując pracę zgodną z Kodeksem Dobrych Praktyk Programu Lider Technik Osłonowych można osiągnąć wymierne korzyści i zyskać status lidera w branży. Certyfikat LTO2018 to skuteczne narzędzie marketingowe, wspierająca branżowa społeczność i kapitał, który procentuje przez lata – tłumaczy Tomasz Grzegorz, pomysłodawca programu.


Dzięki przystąpieniu do Programu Lider Technik Osłonowych, przedsiębiorstwa zwiększają wartość swoich usług oraz jeszcze bardziej wyróżniają poziom obsługi klienta. Najważniejsze jednak, że firmy należące do LTO są postrzegani w branży jako liderzy, którzy wyróżniają się najwyższym poziomem świadczonych usług – dodaje Tomasz Grzegorz.


Gra fair-play


Głównym założeniem Programu Lider Technik Osłonowych jest Kodeks Dobrych Praktyk LTO. To zbiór najważniejszych zasad postępowania i działalności firm, które będą mogły posługiwać się Certyfikatem Lider technik Osłonowych. W kodeksie spisane są zasady oraz dobre praktyki w zakresie standardów świadczenia usług, bezpieczeństwa produktów, reklamy oraz reguły zawierania umów, obsługi roszczeń i rozwiązywania sporów na rynku technik osłonowych. Wolna konkurencja pomiędzy podmiotami realizującymi jednolity poziom wartości, takich jak uczciwość, profesjonalizm i sprawność działania, jest podstawowym warunkiem rozwoju całej branży technik osłonowych. 

Standardy te mogą zostać osiągnięte tylko i wyłącznie przez rzetelne i uczciwe firmy działające na rynku usług techniki osłonowej. W Programie Lider Technik Osłonowych nie ma miejsca dla nieuczciwych przedsiębiorców, którzy niszczą renomę branży, wypracowaną przez profesjonalne podmioty – wyjaśnia Tomasz Grzegorz. 


Uczestnicy Programu Lider Technik Osłonowych


Do Programu Lider Technik Osłonowych dołączyło już kilkadziesiąt firm z całej Polski. Do grona tych firm należą m.in. najbardziej rozpoznawalne przedsiębiorstwa usługowe z branży technik osłonowych, które dzięki współpracy oraz wymianie wiedzy i doświadczeń osiągnęły wspólne korzyści. Program ma też wsparcie partnerów konferencji Lider Technik Osłonowych, która organizowana jest 21 listopada w Łodzi – są to firmy takiej jak: Hella, Sunżal, Isotra i Lewens. 

Aby zapoznać się ze szczegółowymi zasadami Programu Lider Technik Osłonowych należy wejść na stronę: www.lidertechnikoslonowych.pl/program

#oslony_okienne, #montaz_oslon, #zarzadzanie_firma, #budowanie_marki

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Webinarium ORGADATA: LogiKal – wszystko o czasach produkcyjnych – powtórka

Webinarium ORGADATA: LogiKal – wszystko o czasach produkcyjnych – powtórka

ORGADATA serdecznie zaprasza do udziału w kolejnym...

Efekt MACO EVO – rewolucja w powlekaniu

Efekt MACO EVO – rewolucja w powlekaniu

Ogromna, choć niemal niewidoczna zmiana: od kilku...

Pracownik ALUPLAST debiutuje w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych

Pracownik ALUPLAST debiutuje w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych

Pracownik ALUPLAST, Pan Romek Kiciński, zadebiutował w...

Aluminium w służbie zdrowia – systemy ALUPROF

Aluminium w służbie zdrowia – systemy ALUPROF

W placówkach ochrony zdrowia na co dzień obowiązują...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria