Odbiór odpadów i dostawa listwy w 10 dni od zgłoszenia

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Szczyt sezonu budowlanego powoduje, że producenci oraz monterzy stolarki otworowej przyjmują i realizują w tym okresie najwięcej zleceń. Ważną kwestią dla zachowania ciągłości produkcji i jej najwyższej efektywności jest sprawna obsługa odpadowa i dostawa niezbędnych akcesoriów.

Odbiór i późniejszy recykling odpadów poprodukcyjnych z twardego PVC jest obecnie nie tylko koniecznością związaną z utrzymaniem pełnej przepustowości firm produkujących okna i drzwi z tego materiału. To także wymóg formalny, jaki nakładają na przedsiębiorstwa jednostki samorządowe, co wpisane jest w reguły kierujące systemem gospodarki odpadami. 
 
» Szybki odbiór PVC

Korzystając z wieloletnich doświadczeń w zakresie współpracy z największymi producentami okien na terenie Polski oraz krajów sąsiadujących, firma Metal-Plast opracowała system zarządzania realizacją zleceń. – Dzięki bieżącej kontroli ilości odpadów u klienta, jesteśmy w stanie tak zaplanować ich odbiory, aby sprawnie, na jednej trasie, obsłużyć jak najwięcej podmiotów. W szczycie sezonu nasza flota aut ciężarowych, gwarantuje wizytę u klienta do 10 dni od zgłoszenia zapotrzebowania na odbiór odpadów – mówi Maciej Augustyniak, Kierownik Działu Obsługi Klienta Metal-Plast.
Kontenery Metal-Plast
W zależności od potrzeb i wielkości zakładów produkcyjnych, firma Metal-Plast dostarcza standardowo dwa rodzaje koszy, które pozwalają sprawnie i szybko odebrać odpad z miejsca jego magazynowania. Ponadto klienci przetwarzający większe ilości odpadów mają możliwość skorzystania z wielkogabarytowych kontenerów, które dostarczane są wraz z mniejszymi kontenerami typu „jeżyk”, stosowanymi do napełniania odpadami bezpośrednio z linii produkcyjnych. Rozumiejąc cały proces wytwarzania elementów stolarki otworowej z PVC, Metal-Plast oferuje także bezpłatne worki na wióry.
 
» Sprawna realizacja zamówień na listwę podokienną

Metal-Plast jest również producentem wysokiej jakości profili transportowo-montażowych dopasowanych do każdego systemu okiennego dostępnego na rynku. Posiadają one certyfikaty z ift Rosneheim oraz Mobilnego Laboratorium Techniki Budowlanej, poświadczające osiągnięcie najwyższych klas szczelności i przepuszczalności wg norm EN 12207, EN 12208 oraz EN 12210. Dostarczane są do klientów jako osobny towar, ale istnieje także możliwość otrzymywania ich w ramach rozliczeń za oddany odpad. Zaawansowany system kontroli jakości sprawia, że każda partia listwy podokiennej jest wysyłana do klienta tylko po wieloetapowym potwierdzeniu dokładnego dopasowania do poszczególnych systemów okiennych. Ponadto listwa poddawana jest testom wytrzymałościowym, które potwierdzają, że może być stosowana do okien wywierających nacisk do 300 kg/m, a w przypadku listwy AVAS02 ze stalowym wzmocnieniem, do 900 kg/m.
Profile Metal-Plast
W zależności od wielkości zamówienia, profile dostarczane są na standardowych paletach drewnianych, które mieszczą odpowiednio 15 lub 30 paczek sześciometrowych odcinków. W przypadku osłony profili OR (osłona ramy renowacyjnej i skrzydła okna), dostawa możliwa jest na drewnianych paletach mieszczących trzymetrowe odcinki. Takie rozwiązania logistyczne również usprawniają termin realizacji zamówień, który dla profili wynosi także 10 dni od zgłoszenia zapotrzebowania.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowe podpory montażowe klasy premium dla progów GU Thermostep

Nowe podpory montażowe klasy premium dla progów GU Thermostep

GU Polska wprowadza na rynek produkt klasy premium:...

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Pod koniec maja firma So Easy System przeprowadziła...

Nowe rozwiązania doszczelnień progowych od ALUMASTER

Nowe rozwiązania doszczelnień progowych od ALUMASTER

Alumaster Polska z Torunia, specjalista w zakresie...

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria