Ulepszona formuła piany TYTAN Professional STD z nowym aplikatorem ERGO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dzięki recepturze użytej do produkcji nowej piany STD marki TYTAN Professional wykonawcy mają możliwość aplikacji tej piany montażowej w zupełnie dowolnej pozycji. Produkt jest przeznaczony  do użytku zarówno latem, jak i zimą. 

Jak tłumaczy dostawca, piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO to jednokomponentowy produkt opracowany na kanwie nowoczesnej technologii, która zapewnia wyjątkową precyzję przy pracy. Aplikator ERGO ma gwarantować wykonawcom aplikację w trudno dostępnych miejscach oraz wyjątkową wygodę – pianę podczas wypuszczania można trzymać nawet jedną ręką. 

Nowy aplikator to rozwiązanie, które zostało przygotowane przez nas z myślą zarówno o klientach profesjonalnych, jak i indywidualnych. ERGO umożliwia precyzyjne dozowanie piany w miejscach trudno dostępnych oraz zapewnia komfort pracy bez konieczności używania pistoletu. Co ważne, daje możliwość ponownego użycia piany nawet do 60 dni – zauważa Beata Toboła, Kierownik Działu Rozwoju Produktowego SELENA SA, producenta marki TYTAN Professional. 

Piana montażowa Tytan Professional STD utwardza się pod wpływem wilgoci i rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie, jak montowanie (montaż okien i drzwi, w szczególności w szerokim zakresie wymiarów szczelin), uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowej formule piana nie spływa z powierzchni pionowych. Piany Tytan O2 nie emitują szkodliwych oparów MDI podczas aplikacji (potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute). Produkty sklasyfikowane przez The Building Informaction Foundation RTS z Finlandii jako materiał budowlany klasy M1 – po utwardzeniu są bezzapachowe oraz nie emitują TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI.
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Tapkey – więcej niż elektroniczna wkładka

Tapkey – więcej niż elektroniczna wkładka

DOM Tapkey to innowacyjny sposób zamykania i otwierania...

Zdrowy dom – czyli jaki?

Zdrowy dom – czyli jaki?

Już wkrótce, 1 października, będziemy obchodzić...

4safecoating – nowa generacja ochrony przed korozją

4safecoating – nowa generacja ochrony przed korozją

MACO przedstawiło nowość w swojej ofercie:...

Obiekt Roku w Systemach Aluprof wybrany. Oto zwycięzcy!

Obiekt Roku w Systemach Aluprof wybrany. Oto zwycięzcy!

14 września 2018 r. podczas finałowej gali poznaliśmy...

Dobry produkt tylko z DOBRYM MONTAŻEM! Nowa odsłona kampanii

Dobry produkt tylko z DOBRYM MONTAŻEM! Nowa odsłona kampanii

Bieżąca odsłona organizowanej przez Związek POiD...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria