Ulepszona formuła piany TYTAN Professional STD z nowym aplikatorem ERGO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dzięki recepturze użytej do produkcji nowej piany STD marki TYTAN Professional wykonawcy mają możliwość aplikacji tej piany montażowej w zupełnie dowolnej pozycji. Produkt jest przeznaczony  do użytku zarówno latem, jak i zimą. 

Jak tłumaczy dostawca, piana TYTAN Professional STD z aplikatorem ERGO to jednokomponentowy produkt opracowany na kanwie nowoczesnej technologii, która zapewnia wyjątkową precyzję przy pracy. Aplikator ERGO ma gwarantować wykonawcom aplikację w trudno dostępnych miejscach oraz wyjątkową wygodę – pianę podczas wypuszczania można trzymać nawet jedną ręką. 

Nowy aplikator to rozwiązanie, które zostało przygotowane przez nas z myślą zarówno o klientach profesjonalnych, jak i indywidualnych. ERGO umożliwia precyzyjne dozowanie piany w miejscach trudno dostępnych oraz zapewnia komfort pracy bez konieczności używania pistoletu. Co ważne, daje możliwość ponownego użycia piany nawet do 60 dni – zauważa Beata Toboła, Kierownik Działu Rozwoju Produktowego SELENA SA, producenta marki TYTAN Professional. 

Piana montażowa Tytan Professional STD utwardza się pod wpływem wilgoci i rekomendowana jest do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie, jak montowanie (montaż okien i drzwi, w szczególności w szerokim zakresie wymiarów szczelin), uszczelnianie, wypełnianie, izolowanie. Dzięki nowej formule piana nie spływa z powierzchni pionowych. Piany Tytan O2 nie emitują szkodliwych oparów MDI podczas aplikacji (potwierdzone przez SP Provning Forskning Swedish Institute). Produkty sklasyfikowane przez The Building Informaction Foundation RTS z Finlandii jako materiał budowlany klasy M1 – po utwardzeniu są bezzapachowe oraz nie emitują TVOC, formaldehydu, amoniaku i MDI.
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowe podpory montażowe klasy premium dla progów GU Thermostep

Nowe podpory montażowe klasy premium dla progów GU Thermostep

GU Polska wprowadza na rynek produkt klasy premium:...

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Pod koniec maja firma So Easy System przeprowadziła...

Nowe rozwiązania doszczelnień progowych od ALUMASTER

Nowe rozwiązania doszczelnień progowych od ALUMASTER

Alumaster Polska z Torunia, specjalista w zakresie...

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria