| Wyświetleń:2576

Zabezpieczanie okien i drzwi płynną folią

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zabezpieczenie całości konstrukcji płynną folią TRASTEK

fot. TRASTEK

Zabezpieczenie całości konstrukcji płynną folią TRASTEK


Płynna folia TRASTEK W930

fot. TRASTEK

Płynna folia TRASTEK W930

Czy mieli Państwo problemy z uszkodzonymi drzwiami i oknami? Czy po zakończeniu procesu budowy nie zachodziła konieczność naprawy ram, skrzydeł, wymiany szyb lub ich polerowania? Jak często usuwanie taśm samoprzylepnych zabezpieczających profile nastarczało sporo trudności, a po ściągnięciu pozostawały trwałe ślady na powierzchni?


Na pewno wiele z firm produkcyjnych, monterskich oraz inwestorów indywidualnych spotkało się z tym problemem. Doskonale też wiemy, jakie dodatkowe koszty generują prace związane z naprawą stolarki budowlanej. Mając na uwadze specyfikę całego procesu budowlanego, mnogość branż zaangażowanych podczas prac wykończeniowych, firma TRASTEK wprowadziła w 2017 roku do sprzedaży folię budowlaną w płynie do zabezpieczenia konstrukcji z aluminium, PVC i drewna.

Jest to folia służąca do zabezpieczania nieporowatych powierzchni okien i drzwi aluminiowych, stalowych i PVC, szyb, ogrodów zimowych, balustrad szklanych i ze stali nierdzewnej oraz innych konstrukcji stolarki budowlanej. Folia gruntownie zabezpiecza przed uszkodzeniami powstałymi podczas procesu budowlanego. Dzięki prostej aplikacji, folia może być nanoszona zarówno w zakładzie produkcyjnym, jak i na placu budowy.

Z uwagi na to, że folia zachowuje swoje właściwości przez okres 12 miesięcy (odporna na UV, nie wulkanizuje), pozwala ona zabezpieczyć konstrukcje i pozostałe produkty od momentu zamontowania, do chwili rozpoczęcia użytkowania. Stosowanie tego typu powłoki ochronnej pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z naprawą i ewentualną wymianą uszkodzonych elementów.

Główne zalety stosowania folii TRASTEK W4930:

» prosta i szybka aplikacja za pomocą pędzla, wałka lub agregatu malarskiego (zobacz wideo);

» zabezpieczenie całości konstrukcji: ram, skrzydeł, okuć, szyb, parapetów (widoczne na zdjęciu po lewej)

» dzięki zastosowaniu czynnika chroniącego przed promieniowaniem UV produkt nie wulkanizuje się oraz skutecznie chroni powłoki lakiernicze przed odbarwianiem na skutek działania promieni słonecznych

» zdecydowanie lepsza odporność na uszkodzenia od tradycyjnej folii (zobacz wideo)

» możliwość otwierania okien i drzwi bez konieczności usuwania bądź zniszczenia powłoki ochronnej

» produkt na bazie wody, w pełni biodegradowalny

» przezierność folii 

» długi czas ochrony konstrukcji do 12 miesięcy (tradycyjna folia max. do 3 miesięcy)

» 
prosta i szybka metoda usuwania folii

» szerokie zastosowanie jednego produktu – folią TRASTEK W4930 można także zabezpieczyć parapety, płyty kompozytowe, urządzenia sanitarne (wanny, umywali, brodziki) oraz inne nieporowate powierzchnie,

» produkt posiada atest PZH

Folią TRASTEK W4930 zostało do tej pory zabezpieczone w Polsce kilkadziesiąt różnych typów konstrukcji, w tym okna i drzwi PVC i aluminium, aluminiowo-szklane ściany kurtynowe, drzwi całoszklane, drzwi stalowe, okna drewniane oraz balustrady. Wiele z tych konstrukcji było skutecznie chronionych przez okres ponad 10 miesięcy. Mimo tak długiego okresu oraz narażeniu na różne warunki atmosferyczne (ujemne temperatury, deszcz, nagrzewanie konstrukcji od słońca) folia zachowała do samego końca swoje właściwości ochronne oraz plastyczność w czasie usuwania zabezpieczenia.


#zabezpieczenie_stolarki, #montaz_stolarki, #folie_ochronne, #plynna_folia, #trastek

Zainteresowany? Poproś o ofertę!