| Wyświetleń:3403

Regulacja okuć w rozszerzonej rzeczywistości? Webinarium o nowej aplikacji Winkhaus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Najprostsza definicja rzeczywistości rozszerzonej to interaktywne połączenie świata realnego z wirtualnym, które umożliwia ruchy w trzech wymiarach. 


AR czyli „augmented reality” jest wykorzystywana z powodzeniem w wielu dziedzinach nauki, przemysłu, marketingu, a także w muzealnictwie. Bardzo przydaje się w edukacji – mówi się nawet, że ta technologia jest przyszłością szkoleń pracowników w przemyśle i praktycznej edukacji. Winkhaus postanowił to sprawdzić i wprowadzić AR do branży stolarki wraz z najnowszą aplikacją Serwis Okien dla sprzedawców, serwisantów i użytkowników stolarki. 

Aplikacja zawiera instrukcje konserwacji i regulacji okuć Winkhaus, a także instrukcje zdejmowania i zawieszania skrzydła w ościeżnicy oraz obsługi dźwigni w oknach z ruchomym słupkiem. Właśnie udało się zakończyć pierwszy etap prac – w aplikacji, która jest już dostępna w sklepach GooglePlay i AppStore, znajdują się wszystkie instrukcje dotyczące okuć activPilot Concept do okien prostokątnych, łukowych i trapezowych. Dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjne formy instruktaży, dodano animacje w technologii 3D z objaśnieniami.

Jak działa aplikacja i jak można z niej korzystać, Winkhaus zaprezentuje już w najbliższy piątek podczas webinaru: Regulacja okien w rozszerzonej rzeczywistości? Poznaj najnowsze narzędzia marketingowe Winkhaus! Zapraszamy serdecznie 22.05.2020 o godz. 11:00

» Zarejestruj się na webinarium


Rozpoczynając prace nad aplikacją, nie spodziewaliśmy się, że nasze nowe instruktaże przekażemy do rąk użytkowników w momencie gwałtownego wzrostu zapotrzebowania na tego typu narzędzia. Mamy nadzieję, że nasza aplikacja ułatwi pracę sprzedawcom, montażystom i serwisantom stolarki – i to nie tylko tym z najmłodszego pokolenia, jak zakładaliśmy, projektując to narzędzie – tłumaczą z rozbawieniem przedstawiciele Winkhaus Polska.


Wymuszona rygorami związanymi z epidemią praca zdalna, zachowanie dystansu społecznego, zmiany w sposobie serwisu i obsługi klientów to przykłady, jak bardzo i w jak krótkim czasie potrafi zmienić się świat i jak szybko może przyspieszyć technologia.

Już teraz można pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne i przetestować:#regulacja_okuc, #okucia_okienne, #okucia_drzwiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


e-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

e-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

e-Klamka drzwiowa HandsFree zapewnia użytkownikowi...

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe!...

Okna, które zapewniają zdrowy mikroklimat domowych wnętrz

Okna, które zapewniają zdrowy mikroklimat domowych wnętrz

Odpowiednio dobrane okna i drzwi tarasowe pozwalają...

Lekkie i szczelne drzwi przesuwne z systemem Ponzio SL1700TT

Lekkie i szczelne drzwi przesuwne z systemem Ponzio SL1700TT

W zaawansowanym technicznie systemie Ponzio SL1700TT...

OknoFakty – nowy vlog poświęcony oknom i drzwiom od Mobilnego Laboratorium

OknoFakty – nowy vlog poświęcony oknom i drzwiom od Mobilnego Laboratorium

OknoFakty to vlog poświęcony oknom i drzwiom. To...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria