| Wyświetleń:2468

STAC zamyka rok 2019 dużym sukcesem

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma STAC zamyka rok 2019 dużym sukcesem po wzięciu udziału w głównych międzynarodowych wydarzeniach z zakresu architektury i konstrukcji aluminiowych.


Odbiciem procesu ekspansji na rynki międzynarodowe, jakiego w ostatnich latach doświadcza firma STAC, jest jej coroczny udział w różnych wydarzeniach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, stanowiących punkt odniesienia w branży architektonicznej i budownictwie. 

Ze strony STAC wyrażamy naszą satysfakcję ze względu na dobre przyjęcie wszystkich rozwiązań prezentowanych w trakcie tych wydarzeń, mając również na uwadze dużą liczbę odwiedzających. Nasze stoiska targowe odwiedzili klienci z całego świata. Projekty na przyszłość przechodzą poprzez nowe i za każdym razem coraz bardziej innowatorskie produkty, które przede wszystkim nigdy nie tracą bliskości z naszymi klientami, bo to oni stanowią siłę napędową do ciągłego doskonalenia z naszej strony – tłumaczą przedstawiciele STAC.


Firma STAC prezentowała swoje ostatnie nowości na wyjątkowych stoiskach, bardzo kreatywnych i technicznie skomplikowanych, w całości wykonanych przez techników STAC. Na stoiskach tych zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania opracowane przez różne działy badawczo-rozwojowe i ds. innowacji.

» STAC HARDWARE, projektowanie i produkcja okuć do systemów okien aluminiowych. 

» STACBOND, czołowa marka z zakresu innowacji płyty kompozytowej i systemów budowlanych dla architektury. 

» STACMID, ukierunkowany na projektowanie i produkcję profili z poliamidu i PCW o dużej precyzji oraz wyjątkowych właściwościach w celu przerwania mostków termicznych.

» STACPOL, który oferuje szeroką gamę wysoko wydajnych uszczelek izolacyjnych do okien, drzwi i fasad, opracowanych w celu dostarczenia najlepszych rozwiązań pod względem szczelności.

#okucia_okienne, #uszczelki_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Stac Polska

32-300 Olkusz
Kluczewska 2A
tel.: 0048 32 263 07 40
Fax: 0048 32 263 07 40
e-mail: polska@stac.es
e-mail: polska2@stac.es
https://www.stac.es/