Profesjonalne rozwiązania skandynawskie dla branży okien i drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Carl Ras Engros Belsag jest Twoim duńskim specjalistą w temacie okuć, głównie do skandynawskich okien i drzwi, a także pozostałych produktów dla przemysłu stolarki otworowej.

» Wszystko w zakresie okuć

Z liczbą ponad 10.000 numerów towarowych Carl Ras Engros Beslag posiada wszystko w zakresie okuć, listew uszczelniających, progów itp. dla producentów stolarki otworowej. Asortyment jest szeroki i oferuje rozwiązania do niezliczonej ilości rodzajów okien i drzwi. Jesteśmy fachowcami do znalezienia najwłaściwszych rozwiązań dla każdego indywidualnego producenta.Carl Ras Engros Beslag dostarcza rozwiązania wysokiej jakości i chciałby pomóc Tobie i zainspirować Cię do najlepszych rozwiązań. Chcemy rozwijać biznes naszego klienta oraz branżę, opierając się na 250-letnim doświadczeniu. Innymi słowy jesteśmy Dostawcą Rozwiązań.

» Nasza strona internetowa pomoże Ci w drodze

Znacznie więcej informacji o Carl Ras Engros Beslag znajdziesz na naszej nowej stronie https://www.creb.dk/pl – klikając tutaj możesz obejrzeć wiele rodzajów skandynawskich okien i drzwi, a także zobaczyć ich funkcjonowanie w 3D. Dalsze inspiracje możesz również znaleźć w naszych broszurach, gdzie oferujemy ponad 10.000 produktów lub przeczytać więcej o Carl Ras Engros Beslag. Potrzebujesz fachowej porady we własnym języku? Skontaktuj się z naszym konsultantem w Polsce tel.: 884 900 850 lub mailem: WPE@carl-ras.dk

Artykuł promocyjny
Zainteresowany? Poproś o ofertę!