Retro-line® – nowe oblicze drzwi wejściowych z PVC i aluminium

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi wejściowe, jak każdy wie, są jednym z najważniejszych elementów domu. Pozwalają podkreślić indywidualny charakter budynku i nadać mu styl zgodny z oczekiwaniami inwestora.


EWTG, dzięki wprowadzanym do oferty rozwiązaniom serii produktów Retro-line®, będzie miało możliwość zaoferowania paneli wsadowych skierowanych do producentów stolarki. Panele te są stosowane do drzwi wejściowych lub innych konstrukcji, jak HST czy okna balkonowe. Produkt ma bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej wraz z niemal nieograniczonymi możliwościami konfiguracji. Tak więc każdy producent drzwi będzie mógł zaoferować model dostosowany indywidualnie do danego rynku zbytu i zgodny z polityką firmy.
Bogata baza profili, elementów stylizacyjnych i okuć pozwala na szerokie możliwości konfiguracji drzwi wejściowych. EWTG oferuje dwa rodzaje wypełnień: TERMO (panel o grubości 24 mm) oraz PASSIV (panel o grubości 44 mm). Profile lakierowane są najnowszą generacją bardzo odpornych lakierów w pełnej palecie kolorów strukturalnych, matowych i w połysku, a także w wersji okleinowanej foliami Renolit, Hornshuch, Lg czy RealWood. EWTG posiada także kilka modeli stylizacyjnych dodatków okuciowych włoskich producentów, które wpasowują się w styl retro stolarki drzwiowej.

Oferta skierowana jest do producentów stolarki zarówno z PVC, jak i aluminium, a współpraca polega na dostarczaniu gotowych wsadów do producentów pod wymiar i określony kolor lub typ okleiny wskazany przez producenta.

Proces zamawiania jest identyczny jak w przypadku szkła zespolonego, co sprawia, że wprowadzenie serii Retro-line® do oferty nie wymaga modyfikacji i obciążenia działu produkcji stolarki drzwiowej.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Filmowe podsumowanie 9 edycji Kongresu Stolarki Polskiej...

Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki

Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki

Nowy model szkolenia, prezentacja najnowszych rozwiązań...

Przesuwne i składane systemy drzwi tarasowych – wady i zalety

Przesuwne i składane systemy drzwi tarasowych – wady i zalety

Przy projektowaniu efektownego przejścia na taras czy...

Nowe władze Związku POiD

Nowe władze Związku POiD

Zgromadzenie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy i...

Mistrzowskie Typowanie aluplast 2018. Walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody!

Mistrzowskie Typowanie aluplast 2018. Walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody!

Z myślą o wszystkich kibicach aluplast uruchamia...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria