| Wyświetleń:293

Ochrona palców – praktyczne rozwiązania Athmer

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

O tym, jak ważne jest stosowanie rozwiązań z zakresu ochrony palców, nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy zapoznać się ze statystykami dotyczącymi wypadków w szkołach oraz innych placówkach oświatowych. 


Każdego roku w Polsce tysiące dzieci odnosi obrażenia dłoni i palców w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z drzwiami. Niektóre z urazów są na tyle poważne, że ich skutki będą odczuwalne przez resztę życia. Dlatego niezwykle istotne jest zamontowanie rolety ochronnej lub profilu osłonowego na drzwiach znajdujących się w budynkach oraz pomieszczeniach, w którym przebywają dzieci. W ofercie NOVET dostępne są rozwiązania ochrony palców marki Athmer, które sprawdziły się w tysiącach szkół na terenie całych Niemiec.  

Do wyboru są rolety ochronne dedykowane do montażu zarówno w drzwiach zewnętrznych (NR-32 UniSafe w-proof / NR-26 w-proof), jak i w drzwiach wewnętrznych (NR-32 UniSafe / NR-30 / NR-38 / NR-25 / NA-7). Modele NR-32 UniSafe oraz NR-30 są również dostępne w wersjach odpowiednich do zastosowania na drzwiach szklanych oraz automatycznych zgodnych z normą EN 16005. Dodatkowo na drzwiach automatycznych można zastosować także rolety NR-25 oraz NR-26-w-proof. 
W zależności od rodzaju rolety, jej powierzchnia może posiadać wykończenie: srebrne anodyzowane (C-0), białe RAL 9016, szare antracytowe RAL 7016 lub wykończenie w kolorze specjalnym z palety RAL / EURAS. Standardowa długość większości modeli rolet do drzwi sterowanych ręcznie wynosi 1925 mm, a rolet do drzwi automatycznych 2000/2015 mm. 

Ponadto dostępne są trzyczęściowe i dwucześciowe profile osłonowe, montowane po stronie zawiasowej z klipsami lub bez. Do wyboru są zarówno profile dedykowane do zastosowania na drzwiach bezprzylgowych (BU-16 / BU-20 / BU-22 / BU-16K / BU-18K / BU-20K / BU-22K), jak i na drzwiach przylgowych (BO-13 / BO-20 / BO-22 / BO-23 / BD+-18 / BD+-20 / BD+-23). W ofercie znalazły się również rozwiązania dedykowane do montażu na krawędzi zamykającej: Swing Guard oraz HS-25, a także ogranicznik otwarcia drzwi PORTI w wersjach do drzwi drewnianych o wadze do 30/65 kg oraz do drzwi szklanych.  

#akcesoria_drzwiowe, #profile_oslonowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
https://www.novet.eu/Kupuj świadomie – #kupujPolskie. ALUPROF rozpoczyna akcję wspierania polskich firm online

Kupuj świadomie – #kupujPolskie. ALUPROF rozpoczyna akcję wspierania polskich firm online

Z raportów GUS wynika, że w przeciągu ostatnich trzech...

Osłony okienne przyjazne dzieciom

Osłony okienne przyjazne dzieciom

Każdego dnia w Europie ginie średnio 58 dzieci w wyniku...

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

W hołdzie mieszkańcom Włoch, dotkniętych w sposób...

Ruszyła Promocja OKNOPLAST - 10% na jakość premium

Ruszyła Promocja OKNOPLAST - 10% na jakość premium

1 czerwca, w poniedziałek, ruszyła promocja OKNOPLAST...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria