Najnowsze modele zawiasów wpuszczanych w rodzinie Invisacta

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Invisacta to znana na rynku rodzina zawiasów wpuszczanych. Oferowane przez nie funkcje w połączeniu z atrakcyjnym wyglądem sprawiły, że modele Invisacta zyskały szeroką popularność wśród klientów poszukujących nowoczesnych, praktycznych oraz wytrzymałych zawiasów do drzwi.


Nowość w rodzinie Invisacta stanowią modele Invisacta 303 oraz Invisacta 305, które są wymienne z zawiasem wpuszczanym Invisacta 300. Ponadto w ofercie NOVET dostępne są już modele Invisacta 235 oraz Invisacta 232, które idealnie pasują do otworów wyfrezowanych pod zawiasy Invisacta 230. 
 

Zawiasy wpuszczane Invisacta 303


Nowy model zawiasów wpuszczanych z regulacją 3D. Dedykowany do zastosowania w drewnianych drzwiach bezprzylgowych o minimalnej grubości skrzydła 36 mm. W celu montażu zawiasów Invisacta 303, należy wykonać identyczne frezowanie jak przy montażu zawiasów Invisacta 300.   

Nośność pary zawiasów zainstalowanych na skrzydle o wymiarach 900 x 2100 mm wynosi 80 kg. Ich wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałość potwierdza test 200 000 cykli pracy. 


 
Zawiasy Invisacta 303 występują w wykończeniu chromowanym matowym oraz niklowanym matowym. Dedykowane są do nich idealnie dopasowane wciskane nakładki, dostępne w wykończeniach odpowiadających wykończeniom zawiasów.

Zawiasy wpuszczane Invisacta 305


Zawiasy wpuszczane z możliwością regulacji położenia w trzech płaszczyznach (poziomej / pionowej / głębokości). Odpowiednie do drzwi bezprzylgowych o grubości skrzydła nie mniejszej niż 36 mm. Idealnie pasują do otworów wyfrezowanych pod zawiasy Invisacta 300, z którymi są wymienne. 

Można zamontować je na skrzydle drzwiowym o wymiarach 900 x 2100 mm oraz maksymalnej wadze 40 kg. Badanie na 200 000 cykli pracy potwierdza, że zawiasy sprawdzają się nawet w intensywnie użytkowanych drzwiach znajdujących się w obiektach użyteczności publicznej. 


 
Model Invisacta 305 jest dostępny w wykończeniu chromowanym matowym, niklowanym matowym oraz galwanizowanym na biało. Dedykowane wciskane nakładki w dyskretny sposób maskują otwory montażowe zawiasów.

Zawiasy wpuszczane Invisacta 235


Zawiasy wpuszczane z regulacją 3D, dedykowane do drzwi z odwróconą przylgą, których skrzydło posiada grubość co najmniej 30 mm. Aby zainstalować zawiasy Invisacta 235, należy wyfrezować otwory o identycznych wymiarach, jak w przypadku zawiasów Invisacta 230. 

Para zawiasów Invisacta 235 zamontowanych na skrzydle drzwiowym o wymiarach 900 x 2100 mm zapewnia nośność 40 kg. Najwyższa jakość wykonania oraz test 200 000 cykli pracy potwierdza wysoką wytrzymałość zawiasów i możliwość ich stosowania w intensywnie użytkowanych drzwiach. 


 
Model Invisacta 235 występuje w wykończeniu chromowanym matowym, galwanizowanym matowym, niklowanym matowym oraz lakierowanym na biało (RAL 9016). Dodatkowo do zawiasów dedykowane są doskonale dopasowane wciskane nakładki.

Zawiasy wpuszczane Invisacta 232


Nowy model zawiasów wpuszczanych z regulacją w dwóch płaszczyznach (pionowej / głębokości), dedykowany do montażu w skrzydle drzwiowym z odwróconą przylgą, o ile jego grubość wynosi co najmniej 30 mm. Zawiasy Invisacta 232 można zamontować w otworach wyfrezowanych pod zawiasy Invisacta 230. 

Para zawiasów obejmuje model oznaczony literą „A” oraz model „B”. Ten pierwszy instalowany jest w górnej części skrzydła, a nieco głębiej osadzony w ościeżnicy model „B” instalowany jest w dolnej części skrzydła i zapobiega obwieszaniu się skrzydła oraz jego kolizji z ościeżnicą. 


 
Prawidłowo zamontowane zawiasy Invisacta 232 na skrzydle o wymiarach 900 x 2100 mm zapewniają nośność 30 kg. Test 200 000 cykli pracy stanowi gwarancję najwyższej jakości i wytrzymałości zawiasów. Model Invisacta 232 występuje w wykończeniu galwanizowanym na biało. Ponadto zawiasy zostały wyposażone w nakładki, które maskują otwory montażowe.  
 

Akcesoria dodatkowe


Na osobne zamówienie dostępne są stabilizatory skrzydła, które utrzymują skrzydło w jednej linii z ościeżnicą zapobiegając jego deformacji. Model oznaczony symbolem AI230 dedykowany jest do zastosowania wraz z zawiasami Invisacta 230 oraz Invisacta 235. Z kolei model AI300 należy stosować wraz z zawiasami Invisacta 300, Invisacta 303 oraz Invisacta 305. 


Ponadto warto zaopatrzyć się w dedykowane przyrządy montażowe, umożliwiające bardzo precyzyjne wyfrezowanie otworów pod poszczególne modele zawiasów Invisacta. Do wyboru jest przyrząd aluminiowy oraz przyrząd nylonowy.


#zawiasy_drzwiowe, #invisacta, #zawiasy_wpuszczane, #novet

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
http://www.novet.eu/Aprobata ATG dla systemu YAWAL TM 74H

Aprobata ATG dla systemu YAWAL TM 74H

YAWAL poinformował o otrzymaniu aprobaty technicznej ATG...

System drzwiowy heroal D 72 – połączenie technologii i wzornictwa

System drzwiowy heroal D 72 – połączenie technologii i wzornictwa

Nowoczesne powierzchnie wejściowe powinny być...

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Nowa centrala D+H to swoiste studium zabezpieczeń...

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met

Trzecia hala stworzy kolejne możliwości w zakresie...

50 lat marki D+H

50 lat marki D+H

Grupa D+H obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. Przez...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria