Okucia ze stali nierdzewnej LOCKPOL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W 2005 r. Lockpol wkracza w nową niszę rynku okuć. Od stycznia, firma proponuje bogaty wybór okuć ze stali nierdzewnej. Różnego rodzaju klamki, pojedyncze i podwójne pochwyty drzwiowe, gałki jak i kompletne zestawy klamko-gałek składają się na bardzo atrakcyjną ofertę wartą bliższego poznania. Wysoka jakość produktów oraz tradycyjnie już ciekawe ceny mogą spowodować, że nowy asortyment szybko zyska uznanie na rynku i spotka się z dużym zainteresowaniem.

Wszystkie klamki dostarczane są zarówno na szyldach okrągłych jak i owalnych. Umożliwia to ich zamontowanie do drzwi metalowych i drewnianych jak i drzwi z profili aluminiowych. Podobnie przedstawia się sytuacja jeżeli chodzi o gałki. Lockpol posiada w swej ofercie zarówno gałkę okrągłą do drzwi metalowych i drewnianych jak i gałkę odgiętą do systemów aluminiowych.

Rosnące zainteresowanie instalacjami domofonowymi oraz systemami kontroli dostępu zaowocowało pojawieniem się gotowych kompletów klamko - gałek przeznaczonych do drzwi współpracujących z tego typu systemami. Także w tym przypadku ww zestawy mogą być użytkowane w drzwiach z profili aluminiowych (owalny szyld, odgięta gałka) a także w drzwiach metalowych i drewnianych (okrągły szyld i gałka).

Reklama

Różnorodność pochwytów (kształt, wielkość, pochwyty pojedyncze lub występujące w komplecie po dwie sztuki) w pełni pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiej grupy klientów.

Kolejną nowością w ofercie są podłogowe odbojniki drzwiowe ze stali nierdzewnej a także odbojniki aluminiowe w wersji z magnesem umożliwiającym przytrzymanie drzwi w pozycji otwartej.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Filmowe podsumowanie 9 edycji Kongresu Stolarki Polskiej...

Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki

Innowacyjne szkolenia GU Polska – technologia na wyciągnięcie ręki

Nowy model szkolenia, prezentacja najnowszych rozwiązań...

Przesuwne i składane systemy drzwi tarasowych – wady i zalety

Przesuwne i składane systemy drzwi tarasowych – wady i zalety

Przy projektowaniu efektownego przejścia na taras czy...

Nowe władze Związku POiD

Nowe władze Związku POiD

Zgromadzenie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy i...

Mistrzowskie Typowanie aluplast 2018. Walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody!

Mistrzowskie Typowanie aluplast 2018. Walcz o mistrzostwo oraz cenne nagrody!

Z myślą o wszystkich kibicach aluplast uruchamia...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria