Okucia ze stali nierdzewnej LOCKPOL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W 2005 r. Lockpol wkracza w nową niszę rynku okuć. Od stycznia, firma proponuje bogaty wybór okuć ze stali nierdzewnej. Różnego rodzaju klamki, pojedyncze i podwójne pochwyty drzwiowe, gałki jak i kompletne zestawy klamko-gałek składają się na bardzo atrakcyjną ofertę wartą bliższego poznania. Wysoka jakość produktów oraz tradycyjnie już ciekawe ceny mogą spowodować, że nowy asortyment szybko zyska uznanie na rynku i spotka się z dużym zainteresowaniem.

Wszystkie klamki dostarczane są zarówno na szyldach okrągłych jak i owalnych. Umożliwia to ich zamontowanie do drzwi metalowych i drewnianych jak i drzwi z profili aluminiowych. Podobnie przedstawia się sytuacja jeżeli chodzi o gałki. Lockpol posiada w swej ofercie zarówno gałkę okrągłą do drzwi metalowych i drewnianych jak i gałkę odgiętą do systemów aluminiowych.

Rosnące zainteresowanie instalacjami domofonowymi oraz systemami kontroli dostępu zaowocowało pojawieniem się gotowych kompletów klamko - gałek przeznaczonych do drzwi współpracujących z tego typu systemami. Także w tym przypadku ww zestawy mogą być użytkowane w drzwiach z profili aluminiowych (owalny szyld, odgięta gałka) a także w drzwiach metalowych i drewnianych (okrągły szyld i gałka).

Różnorodność pochwytów (kształt, wielkość, pochwyty pojedyncze lub występujące w komplecie po dwie sztuki) w pełni pozwala na zaspokojenie potrzeb szerokiej grupy klientów.

Kolejną nowością w ofercie są podłogowe odbojniki drzwiowe ze stali nierdzewnej a także odbojniki aluminiowe w wersji z magnesem umożliwiającym przytrzymanie drzwi w pozycji otwartej.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowoczesne systemy fasadowe Hydro Building Systems Poland w poznańskim Pixelu

Nowoczesne systemy fasadowe Hydro Building Systems Poland w poznańskim Pixelu

Realizacja konstrukcji fasady projektu PIXEL jest...

Jesienna wizyta NOVET w OTLAV

Jesienna wizyta NOVET w OTLAV

W październiku partnerzy handlowi NOVET, którzy w...

Silikonowe uszczelki do drzwi i okien – patent na szczelność

Silikonowe uszczelki do drzwi i okien – patent na szczelność

Uszczelki renowacyjne z oferty VIKKING zostały...

Ventec na Targach WINDO L'VIV 2018

Ventec na Targach WINDO L'VIV 2018

Wśród liderów z Lwowa, Ukrainy, Turcji i szerokiej...

S 9000 plus – nowy system od GEALAN

S 9000 plus – nowy system od GEALAN

Pod nazwą S 9000 plus GEALAN już niebawem wprowadza do...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria