Klamki dekoracyjne w nowej odsłonie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klamka Duna z kolekcji Design

fot. NOVET

Klamka Duna z kolekcji Design


Klamka Brera z kolekcji Design

fot. NOVET

Klamka Brera z kolekcji Design

Klamka Soleil z kolekcji Vintage

fot. NOVET

Klamka Soleil z kolekcji Vintage

W ofercie firmy NOVET można znaleźć mnóstwo atrakcyjnych modeli klamek, gałek i uchwytów drzwiowych prestiżowej włoskiej marki Linea Cali. Zostały one podzielone na sześć tematycznych kolekcji: Basic, Classic, Crystal, Design, Vintage oraz Zincral. Dzięki temu można łatwo i wygodnie znaleźć model idealnie dopasowany do każdego, nawet najbardziej nietypowego wnętrza bez względu na jego styl.


Kolekcje Basic i Classic dla miłośników prostego wzornictwa


Kolekcja Basic obejmuje modele o prostej, minimalistycznej wręcz stylistyce, które znakomicie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach domów, mieszkań oraz w obiektach użyteczności publicznej. Z kolei tym, co wyróżnia kolekcję Classic, są klasyczne, lekko opływowe linie tworzące atrakcyjne, przyciągające wzrok kształty. Ciekawostką są modele z nietypowymi dodatkami i elementami dekoracyjnymi, takimi jak między innymi porcelana (gładka lub z motywem kwiatowym) czy drewno.

Luksusowa klamka z kolekcji Crystal czy nowoczesny designerski model?


Z myślą o miłośnikach luksusu i ponadczasowej elegancji opracowana została kolekcja Crystal. Każda klamka oraz gałka z tej kolekcji ozdobiona jest starannie oszlifowanymi kryształami renomowanej marki Swarovski. Ponadto do wyboru są bardzo eleganckie pochwyty oraz odboje drzwiowe. W ramach kolekcji Design dostępne są klamki, których stylistyka odpowiada najbardziej aktualnym trendom w zakresie nowoczesnego wzornictwa. Co więcej, niektóre spośród oferowanych modeli zostały ozdobione przyciągającymi wzrok dodatkami, takimi jak barwione szkło murano czy egzotyczne drewno wenge.

Idealne modele do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach


Klamki i gałki z kolekcji Vintage reprezentują ponadczasową elegancję, nawiązującą do stylu barokowego, renesansowego, secesyjnego oraz wielu innych doskonale znanych stylów historycznych. Ofertę Linea Cali uzupełnia kolekcja Zincral obejmująca kilka modeli klamek dedykowanych do nowoczesnych drzwi w biurach, domach, apartamentach oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Klamki Linea Cali w luksusowych hotelach


O tym, jak bardzo prestiżową marką jest Linea Cali, najlepiej świadczy fakt, że jej klamki można podziwiać w luksusowych hotelach położonych nad jeziorem Garda: pięciogwiazdkowym Villa Cortine Palace Hotel w miejscowości Sirmione oraz czterogwiazdkowym hotelu Laurin w malowniczym miasteczku Saló. Pierwszy hotel mieści się w eleganckiej rezydencji zbudowanej na początku ubiegłego wieku w stylu secesyjnym, a drugi w willi zaprojektowanej w XIX wieku w stylu klasycystycznym. 

Nowa strona internetowa i profil Linea Cali w serwisie Facebook


Dodatkowo, aby ułatwić klientom zapoznanie się z tak bogatą ofertą i najważniejszymi informacjami dotyczącymi poszczególnych modeli, uruchomiona została strona internetowa www.lineacali.pl oraz założony został profil włoskiej marki w serwisie społecznościowym Facebook. Można zapoznać się na nim między innymi z nowościami Linea Cali.

#okucia_drzwiowe, #klamki_drzwiowe, #novet

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
http://www.novet.eu/Ventec na Targach WINDO L'VIV 2018

Ventec na Targach WINDO L'VIV 2018

Wśród liderów z Lwowa, Ukrainy, Turcji i szerokiej...

S 9000 plus – nowy system od GEALAN

S 9000 plus – nowy system od GEALAN

Pod nazwą S 9000 plus GEALAN już niebawem wprowadza do...

Kolejna inwestycja VEYNA w stronę powiększania powierzchni magazynowej

Kolejna inwestycja VEYNA w stronę powiększania powierzchni magazynowej

Nowy namiot magazynowy o kubaturze 900 m³ stanął na...

Energooszczędność w żywych odcieniach

Energooszczędność w żywych odcieniach

Na elewacji budynku zamontowano aż 428 wielkowymiarowych...

AF 50R – okna i świetliki dachowe ALURON

AF 50R – okna i świetliki dachowe ALURON

System AF 50R to nowoczesny system okien do montażu w...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria