Wkładki bębenkowe z rekombinacją kodu klucza ŁUCZNIK-Lockpol

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Ochrona klucza do naszych mieszkań przed nielegalnym skopiowaniem jest istotnym elementem naszego bezpieczeństwa. Są jednak sytuacje, gdy jesteśmy zmuszeni do przekazania naszych kluczy w obce ręce i utratę kontroli nad nimi. Takie sytuacje to chociażby remont czy instalacja drzwi, gdy powierzamy nasze klucze obcym ekipom montażowym czy remontowym. 


Jedynym rozwiązaniem tego zagrożenia, była do tej pory wymiana wkładek na nowe, po zakończonym remoncie. Od kilku lat ŁUCZNIK-Lockpol Sp. z o.o. oferuje tańsze, prostsze i równie skuteczne rozwiązanie – wkładki z rekombinacją kodu klucza w systemie DUAL F. Wkładki w tym systemie dostarczane są z jednym (lub na życzenie więcej) tzw. kluczem serwisowym i kompletem 5-ciu kluczy głównych użytkownika oraz kartą kodową klucza, w zabezpieczonym opakowaniu. 
Klucze serwisowe to klucze przeznaczone do czasowego używania przez osoby trzecie, na czas remontu, instalacji drzwi etc. W momencie, w którym uznamy, że osoby obce, nie powinny już dłużej mieć dostępu do naszego mieszkania, używamy naszych głównych kluczy użytkownika. Pierwsze użycie naszych kluczy zmienia kombinację kodu klucza i sprawia, że wcześniej używane klucze serwisowe stają się bezużyteczne. Operacja zmiany kodu wkładki trwa tyle, ile trwa przekręcenie klucza w zamku.

W ten sposób gwarantujemy sobie, naszym rodzinom i mieniu bezpieczeństwo bez dodatkowych wątpliwości, kosztów i straty czasu. Wkładki w opisanym wyżej systemie rekombinacji kodu DUAL F oferujemy w kilku odmianach klas bezpieczeństwa C i B. Zapraszamy na naszą platformę internetową: www.lockpol.pl/konfigu


» Zobacz powiązany artykuł na portalu dombezpieczny.com

ŁUCZNIK-Lockpol Sp. z o.o.
93-418 Łódź, ul. Starorudzka 16A
tel. 42 296 58 95, 296 58 94
fax 42 640 18 00, 296 58 93

Artykuł promocyjny
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!