Argo Invitations – nowa funkcjonalność aplikacji Argo

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Otwieranie drzwi przy użyciu smartwatcha z zainstalowaną aplikacją Argo

fot. NOVET

Otwieranie drzwi przy użyciu smartwatcha z zainstalowaną aplikacją Argo


Elektronicznie sterowana wkładka bębenkowa Libra Smart

fot. NOVET

Elektronicznie sterowana wkładka bębenkowa Libra Smart

Najnowsza wersja bezpłatnej aplikacji Argo 2.3, dedykowanej do zarządzania pracą urządzeń kontroli dostępu, umożliwia korzystanie z bardzo praktycznej funkcjonalności Argo Invitations (Argo Zaproszenia). 


Dzięki zaproszeniom Argo Invitations administrator systemu może w łatwy sposób przydzielać wybranym osobom dostęp do poszczególnych pomieszczeń w dowolnym przedziale czasu. Wystarczy, że korzystając z aplikacji Argo i stojąc przy zamku wybierze opcję „Dodaj Użytkownika”, a następnie doda kod zaproszenia do listy użytkowników drzwi, określając przez ile minut, godzin lub dni od pierwszego użycia, dane zaproszenie ma zachować swoją ważność. 

Po prawidłowym skonfigurowaniu zaproszenia, wystarczy przesłać wybranemu użytkownikowi specjalny kod poprzez e-mail. Po odebraniu wiadomości zawierającej kod, użytkownik, który chce wejść do budynku lub pomieszczenia, zostanie poproszony o jednorazowe wprowadzenie otrzymanego kodu, składającego się z sześciu znaków (liter i/lub cyfr). Jeśli kod zaproszenia zostanie wprowadzony poprawnie, smartfon użytkownika zostanie zarejestrowany jako urządzenie uwierzytelniające posiadanie prawa dostępu do wybranych drzwi w określonym przedziale czasu. Oznacza to, że właściciel smartfona będzie mógł używać swojego telefonu, jak klucza służącego do odblokowania zamka i otwarcia drzwi.  

Argo Invitations to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w niewielkich obiektach usługowych i noclegowych (np. małych hotelach czy pensjonatach) oraz w firmach korzystających z zewnętrznych usługodawców, na przykład z personelu sprzątającego, technicznego itp. Korzystanie z Argo Invitations nie wymaga fizycznej obecności administratora systemu kontroli dostępu, recepcjonisty hotelowego czy właściciela apartamentu w momencie przyjazdu gościa do danego obiektu. Ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku, gdy gość przyjeżdża do obiektu o nietypowej porze lub gdy właściciel dysponuje wieloma apartamentami, znajdującymi się w różnych budynkach położonych w znacznej odległości od siebie. 

Warto podkreślić, że korzystanie z zaproszeń Argo Invitations jest całkowicie bezpłatne i wymaga jedynie pobrania darmowej aplikacji Argo 2.3 oraz zamontowania na drzwiach współpracującego z nią urządzenia – na przykład sterowanej elektronicznie wkładki bębenkowej Libra Smart, której wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski jest firma NOVET.

Aplikację Argo 2.3 można zainstalować na smartfonach lub innych urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym iOS (w wersji 7 lub nowszej) lub Android (w wersji 4.3 Jelly Bean lub nowszej z obsługą Smart Bluetooth).

#Argo_Invitations, #Argo_Zaproszenia, #aplikacja_Argo, #Argo, #wkladka_elektroniczna, #Libra_Smart

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
http://www.novet.eu/Nowe podpory montażowe klasy premium dla progów GU Thermostep

Nowe podpory montażowe klasy premium dla progów GU Thermostep

GU Polska wprowadza na rynek produkt klasy premium:...

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Pod koniec maja firma So Easy System przeprowadziła...

Nowe rozwiązania doszczelnień progowych od ALUMASTER

Nowe rozwiązania doszczelnień progowych od ALUMASTER

Alumaster Polska z Torunia, specjalista w zakresie...

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2018

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria