Reklama
Wyświetlenia 3468
25 czerwca 2024

Najwyższe parametry izolacji termicznej w nowym modelu drzwi tarasowych PRIMO Slide

Drzwi ,
PVC Slide WISNIOWSKI 1
fot. WIŚNIOWSKI | PRIMO Slide

Letnie popołudnia wielu z nas kojarzą się z leniwym przesiadywaniem na tarasie. Filiżanka kawy, książka w dłoni lub grill w gronie znajomych to naprawdę przyjemna perspektywa. Aby chwile te stały się jeszcze bardziej komfortowe, a przestrzeń pięknie zaaranżowana, WIŚNIOWSKI uzupełnił swą ofertę o drzwi tarasowe PRIMO Slide. Drzwi tarasowe PRIMO Slide to nowoczesne rozwiązanie łączące najlepsze cechy systemów HST i PSK. 

 

Szczelne okna to dobre okna

Drzwi tarasowe PRIMO Slide to rozwiązanie gwarantujące wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną dzięki wielokomorowej konstrukcji i systemowi potrójnych uszczelek (6-komorowy profil o grubości skrzydła 76 mm). Chronią one w ten sposób wnętrze budynku przed wilgocią, gwarantując wysoki poziom wodoszczelności. Wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna to ciepło i cisza w pomieszczeniach, a więc niższe rachunki za ogrzewanie i komfort na co dzień. Profile w klasie A zapewniają najwyższą trwałość i wytrzymałość potwierdzone 5-letnią gwarancją.

PVC Slide WISNIOWSKI 2

PRIMO Slide. Fot. WIŚNIOWSKI

Codzienny komfort to priorytet. Wygodne wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu nie powinno sprawiać trudności, dlatego w PRIMO Slide znajdziemy płynny mechanizm otwierania/zamykania. Drzwi tarasowe otwierają się wyjątkowo lekko, dzięki czemu mogą z nich korzystać bezproblemowo nawet dzieci czy osoby starsze.

Dopracowane w każdym detalu

Okna mogą stanowić idealne dopełnienie nowoczesnej architektury. Zastosowanie dużych gabarytów umożliwia doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem, a proste formy i szeroka paleta barw pozwalają stworzyć wyjątkowe aranżacje. Drzwi tarasowe PRIMO Slide można dopasować pod kątem kolorystycznym do niemal każdego stylu wnętrza czy całego budynku – wszystko za sprawą szerokiej palety kolorów standardowych i specjalnych, choć na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa kolekcja barw Spectral.

PVC Slide WISNIOWSKI 3

PRIMO Slide. Fot. WIŚNIOWSKI

Szlachetne matowe wykończenia nadają oknom ekskluzywnego charakteru, prezentując się w tym wydaniu niezwykle elegancko. Na dodatek drzwi zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Razem z niewidocznymi zgrzewami V-Perfect, estetycznymi okuciami, dopasowanymi kolorystycznie listwami wykończeniowymi, zaczepami i szynami tworzą dopracowaną w każdym detalu kompozycję.

Jakość i bezpieczeństwo

Bez względu na to, jaki rodzaj drzwi tarasowych wybierzemy, to z pewnością będzie to sprawdzone rozwiązanie na lata, które korzystnie wpłynie na nasze rachunki i codzienny komfort użytkowy. Najnowsze drzwi tarasowe PRIMO Slide to także gwarancja potwierdzona odpowiednimi certyfikatami i badaniami. Wybierając produkty WIŚNIOWSKI masz pewność kompleksowej obsługi i wsparcia oraz dopasowanie ich do pozostałej stolarki, a nawet bramy garażowej i ogrodzenia.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A
33-311, Wielogłowy
Wielogłowy 153
tel.: 18/44 77 111
fax.: 18/44 77 110
Reklama
Krispol Scroller 180624