Reklama
Wyświetlenia 3977
11 czerwca 2024

Innowacyjna powierzchnia GEALAN-acrylcolor® dostępna w oknach Perllo

GEALAN acrylcolor
fot. GEALAN | GEALAN-acrylcolor®

Przez trzy dekady działalności FRAMEX zrozumiał, czego oczekują najbardziej jego klienci. Z tej wiedzy i zamiłowania do okien narodziły się okna Perllo, łączące wiele rozwiązań uznawanych za Premium, ale dostępne dla każdego. Linia okien Perllo dostępna jest teraz dodatkowo w innowacyjnej technologii GEALAN-acrylcolor®. 

Dlaczego warto wybrać okna Perllo?

  • Wysoka izolacja termiczna: Szeroki, 82-milimetrowy profil z 6 komorami i dodatkową, trzecią uszczelką gwarantuje współczynnik przenikania ciepła Uw nawet do 0,75 W/m²K (dla okna referencyjnego 1230×1480; Ug = 0,5 + ciepła ramka), co oznacza znaczące oszczędności na ogrzewaniu.
  • Komfort akustyczny: Perllo skutecznie tłumi hałas z zewnątrz, zapewniając spokój i ciszę w Twoim domu.
  • Wyjątkowa trwałość: Wysokiej jakości profile PVC o wzmocnionej konstrukcji są odporne na działanie czynników atmosferycznych i gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.
  • Piękno i estetyka: Perllo dostępne są w szerokiej gamie kolorów i oklein, co pozwala idealnie dopasować je do wystroju każdego wnętrza.
  • Funkcjonalność i bezpieczeństwo: Okna Perllo wyposażone są w nowoczesne okucia renomowanych marek, zapewniające płynne działanie i podwyższony poziom bezpieczeństwa.

Kolorowa ochrona Twoich okien

Okna acrylcolor powstają z wyjątkowych profili pokrytych zewnętrzną warstwą szkła akrylowego. W trakcie produkcji płynne PVC i płynne szkło akrylowe są łączone, tworząc trwałą i nierozerwalną strukturę. Oba materiały charakteryzują się identyczną rozszerzalnością temperaturową, co eliminuje ryzyko rozwarstwienia. Dodatkowa zewnętrzna warstwa szkła akrylowego sprawia, że okna acrylcolor są znacznie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne okna PVC. Dzięki tej innowacyjnej technologii profile okienne wykonane z PVC zyskują wyjątkowe właściwości.

GEALAN acrylcolor 3

Dlaczego warto wybrać okna w technologii acrylcolor?

  • Estetyka: Okna acrylcolor zachwycają swoim eleganckim wyglądem i bogatą paletą kolorów. Dostępne są w wersji matowej lub błyszczącej, co pozwala idealnie dopasować je do każdego stylu architektonicznego.
  • Trwała powłoka: Powłoka akrylowa jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, takich jak promienie UV, deszcz i śnieg, dzięki czemu okna zachowują swój piękny wygląd przez długie lata.
  • Odporność na zarysowania: Trwałość przekraczająca standardy powszechnie stosowanych elementów budowlanych dzięki użyciu twardej, ochronnej powłoki akrylowej. 
  • Bogata paleta kolorów: Do wyboru masz ponad 100 kolorów RAL, co pozwala idealnie dopasować okna do wystroju Twojego domu.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FRAMEX sp. z o.o. sp. komandytowa
73-108, Morzyczyn
ul. Szczecińska 2
tel.: +48 91 561 01 23
Reklama