Reklama
Wyświetlenia 3768
11 czerwca 2024

Elegancja i subtelność – Grupa Petecki prezentuje nowości produktowe z linii Excellent Style NEO

PETECKI ALUPLAST NEO

Ponadczasowy design inspirowany stylem Bauhaus, kubistyczne kształty, atrakcyjna kolorystyka i struktury – Grupa Petecki zacieśnia współpracę z firmą Aluplast, wprowadzając do swojej oferty nowości produktowe oparte na systemach tego Partnera.

Produkty z linii Excellent Style NEO łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z ponadczasowym designem. Wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną, wyrazistymi liniami, kubistyczną formą oraz wizualną lekkością konstrukcji. Doskonale sprawdzą się w budownictwie jednorodzinnym oraz dużych inwestycjach, zarówno w nowo budowanych obiektach, jak i podczas renowacji.

Excellent Style NEO 76 AD to niezwykle wąskie złożenia profili pozwalające na maksymalizację powierzchni przeszklonych i dopływ większej ilości światła do wnętrza. Dzięki prostym, symetrycznym kształtom, okna Excellent Style NEO AD perfekcyjnie odzwierciedlają nowoczesność i elegancję.

Excellent Style Neo 76 MD daje możliwość zastosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 54 mm. Specjalna ekstrudowana przylga środkowa w wariancie MD stanowi barierę przy próbie dojścia do okuć i wyważenia skrzydła. Trzecia, wewnętrzna uszczelka zapewnia lepszą szczelność całej konstrukcji, poprawia właściwości cieplne i akustyczne.

Inowa Slide NEO to atrakcyjna alternatywa dla drzwi tarasowych typu PSK/PATIO. Ich sekret tkwi w prostocie i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań. Drzwi przesuwne Inowa Slide NEO umożliwiają stworzenie przeszklonej konstrukcji o wymiarach 6 x 2,5 m. Mogą być wykonane w schemacie otwierania A lub C. Przy jego użyciu możemy stworzyć również przesuwne okna, które idealnie sprawdzą się, np. w kuchni, gdzie często przestrzeń wokół okna jest mocno ograniczona.

Wszystkie nowości produktowe oparte na systemach Aluplast stanowią kolejny krok w rozwoju Grupy Petecki i są dowodem na jej zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań. Spełniają wymagania w zakresie efektywności energetycznej oraz aktualnych trendów projektowych, gwarantując satysfakcję nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Redaktor:

Firma PETECKI
93-457, Łódź
ul. Rudzka 11/13
tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50
Reklama