Reklama
Wyświetlenia 4943
10 czerwca 2024

Audyty techniczne Alumaster wsparciem dla producentów stolarki

Audyty Alumaster

Audyty techniczne prowadzone przez Alumaster przyjmowane są z pełnym entuzjazmem i zadowoleniem przez producentów stolarki. Obie strony zdają sobie sprawę z rangi właściwego montażu, który jest w stanie znacznie zmniejszyć prawdopodobieństwo reklamacji oraz pozwala na zwiększenie wydajności produkcji.

Audyty techniczne są:

  • darmowym wsparciem technicznym w zakresie profesjonalnego montażu systemów progowych
  • dodatkowym szkoleniem technicznym dla działów produkcji partnerów Alumaster
  • zapewnieniem, że producent wykorzystuje wszystkie przewagi produktowe marki Alumaster

Doradcy techniczni  Alumaster Polska regularnie audytują prace monterów w firmach na terenie całego kraju. Ich wsparcie jest widoczne nie tylko w największych przedsiębiorstwach, ale również w tych średnich i małych. W minionym tygodniu Dariusz Kałamaja, opiekun techniczno-handlowy Alumaster Polska, przeprowadził dwa badania.

Jedno z nich odbyło się w firmie PLASTBUD z Bochni, gdzie po bezproblemowym audycie, drugim pozytywnym w ciągu roku – zakwalifikował spółkę do otrzymania certyfikatu poaudytowego. Dokument ten potwierdza właściwy montaż techniki progowej COMBI, zgodny z zaleceniami dostawcy i gwarantujący optymalną szczelność.

Audyty Alumaster 2

Dariusz Kałamaja, Technik Alumaster Polska, zakwalifikował spółkę PLASTBUD z Bochni do otrzymania certyfikatu poaudytowego

Drugi audyt przeprowadzony został w firmie EKO-OKNA, w zakładzie stolarki okienno-drzwiowej z PVC w Kornicach, i był pierwszym z dwóch zaplanowanych w tym oddziale na rok 2024. Montaż przebiegał prawidłowo, sprawnie i był dobrze zorganizowany. Dostawca liczy, że następny będzie równie udany i zwieńczony certyfikatem.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była następna,  zgłoś się już dziś, wysyłając zapytanie na adres: audyt@alumaster.pl. Nie odbieraj sobie szansy do pozyskania fachowej obsługi i wsparcia. Dowiedz się więcej TUTAJ

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23
Reklama