Reklama
Wyświetlenia 3754
6 czerwca 2024

Małgorzata Bereza na pokładzie firmy NITUS

Malgorzata Bereza NITUS
fot. NITUS | Małgorzata Bereza, Sales & Marketing Director w firmie NITUS

Małgorzata Bereza dołączyła do zespołu firmy NITUS z uwagi na bogate doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu. Pani Małgorzata od wielu lat związana jest z firmami z branży budowlanej, wspierając ich działania swoją wiedzą i doświadczeniem.

Małgorzata Bereza od kwietnia tego roku jest odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży, identyfikowanie nowych możliwości biznesowych oraz nadzorowanie kampanii marketingowych marki NITUS. Od początku swojej kariery zawodowej związana była z branżą budowlaną oraz techniczną. Zajmowała się tworzeniem i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi, a także rozwijaniem i koordynowaniem sieci sprzedaży oraz pozyskiwaniem nowych kanałów dystrybucji. Zdobyte doświadczenie w zakresie zastosowania zaawansowanej analityki w wielu obszarach biznesowych, m.in. w marketingu bezpośrednim, sprzedaży, zarządzaniu łańcuchem dostaw i obsłudze klienta, ma przełożyć się na budowanie świadomości marki NITUS na rynkach polskim i międzynarodowym.

Powołanie stanowiska Sales & Marketing Director w firmie NITUS zbiegło się z obchodami jubileuszu dwudziestolecia firmy. NITUS, wchodząc w trzecią dekadę działalności, ogłosił nową strategię, której trzonem jest otwartość oraz współpraca we wszystkich obszarach działalności.

To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam dołączyć do zespołu NITUS w tak ważnym i strategicznym momencie dla przedsiębiorstwa. Wchodzimy w kolejny etap realizacji nadrzędnego celu, jakim jest doskonalenie oferty z hasłem „Zrób to z nami!” – ideą, która odzwierciedla nasza cel zaangażowania się w interakcję z klientami. Chcemy, aby każdy klient czuł się ważny i doceniony, aby nasza marka była dla nich nie tylko dostawcą produktów, ale także partnerem w ich codziennym życiu – komentuje Małgorzata Bereza.

NITUS jest producentem okien, drzwi z PVC oraz aluminium, balkonowych drzwi przesuwnych, bram garażowych, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, moskitier, pergoli, a także komórek lokatorskich, stolarki przeciwpożarowej oraz nietypowych rozwiązań z aluminium. Producent swoją działalność skupia na rozwoju szerokiego portfolio swoich produktów, ale również na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Oznacza to ścisłą współpracę na każdym etapie zamówienia. To właśnie ten model biznesowy sprawia, że dzisiaj NITUS cieszy się rosnącym uznaniem i zaufaniem klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
P.P.H.U. NITUS Piotr Nowak
32-860, Czchów
Jurków 304 C
tel.: +48 14 307 0 300
Reklama