Reklama
Wyświetlenia 3976
29 maja 2024

Za nami dni otwarte w showroomie Yawal

baner dni otwarte

W dniach od 20 do 25 maja 2024 roku Yawal przeprowadził wydarzenie „Dni otwarte showroomu w Warszawie”, aby goście mogli na żywo zobaczyć jego systemy i konstrukcje aluminiowe. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło ponad 250 gości – nie tylko profesjonalistów z branży, ale także inwestorów i klientów indywidualnych, którzy szukali innowacyjnych rozwiązań dla swoich przyszłych domów. Podczas dni Showroom Yawal odwiedziła również znacząca grupa architektów z USA.

Wyjątkowe spotkanie z nowoczesnością i designem

Podczas dni otwartych odwiedzający mieli okazję zobaczyć na własne oczy, jak produkty Yawal, takie jak systemy Moreview i DP 180 Primeview, wprowadzają porządane zmiany w przestrzeniach życiowych i komercyjnych. Goście mogli nie tylko obejrzeć prezentacje rozwiązań aluminiowych, ale również uczestniczyć w spotkaniach z ekspertami, którzy z entuzjazmem odpowiadali na pytania, omawiali specyfikacje techniczne oraz możliwości konstrukcyjne systemów.

Inspirujące rozwiązania dla każdego

Wizyta w naszym showroomie pozwoliła odkryć, jak funkcjonalność łączy się z designem, oferując rozwiązania na najwyższym światowym poziomie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie w dni otwarte. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było nie tylko prezentacją naszych produktów, ale także platformą do wymiany doświadczeń i idei. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie z Wami zanurzyć się w świat innowacji i designu – dziękują za udział w spotkaniu eksperci Yawal. 

Redaktor:

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42