Reklama
Wyświetlenia 159
29 maja 2024

PROCURAL w nowej odsłonie na Kongresie Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Procural 1

Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się 23 maja, zgromadził ponad 300 uczestników. Dał tym wyraz jedności i solidarności naszej branży. W tak szerokim gronie firma PROCURAL – jako Partner Strategiczny wydarzenia – zaprezentowała się w nowej odsłonie, promując nową markę i logo.

Była to również doskonała sposobność do podkreślenia 30. lat działalności w roli dostawcy polskich systemów aluminiowych na rynku. W konsekwencji zmiany właściciela, firma zmieniła nazwę marki z Ponzio Polska na PROCURAL. Z okazji jubileuszu dostawca otrzymał pamiątkową statuetkę od Związku POiD, z którym od wielu lat ściśle współpracuje.

Podczas kongresu środowisko branżowe rozważało szanse i zagrożenia w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych oraz społecznych. Debaty z udziałem ekspertów i przedstawicieli sektora budowlanego toczyły się wokół zagadnień związanych z nieuchronnymi zmianami, jakie firmy muszą przeprowadzić, by być jeszcze bardziej konkurencyjnymi i mieć szersze perspektywy rozwoju. 

Firma PROCURAL będzie umacniać się na rynkach krajowych jako dostawca produktów premium powstałych w oparciu o polską myśl techniczną. Natomiast głównym kierunkiem rozwoju ma być szeroko rozumiany eksport, w tym promowanie polskich producentów, którzy współpracując z dostawcą, a pod nowym szyldem będą mogli łatwiej funkcjonować na rynkach zagranicznych.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
PROCURAL
09-472, Słupno, Cekanowo
ul. Płocka 22
tel.: 024 2675000
fax.: 024 2675001