Reklama
Wyświetlenia 4211
29 maja 2024

markilux uzupełnia ofertę poszyć markizowych o dziesięć ożywczych wzorów

markilux visutex Pop Art 1
fot. markilux | Powiększyła się oferta poszyć markizowych „collection one”. Najnowsza edycja w stylu pop-art uzupełnia kolekcję tkanin markizowych o dziesięć nowych, intensywnych wzorów „visutex”.

W ubiegłym roku na rynek trafiła nowa kolekcja tkanin markizowych markilux, która na bieżąco podąża za najnowszymi trendami. W tym roku ukaże się pierwsza edycja nowych wzorów „visutex” utrzymanych w barwnej stylistyce pop-artu.

Firma markilux oferuje „collection one”, czyli „oddychającą” kolekcję tkanin markizowych. Nowe wzory i kolory, bazujące na trendach, sztuce czy motywach lifestylowych, są impulsem do jej bieżącej aktualizacji. Nowa edycja w stylu pop-art wzbogaca kolekcję o dziesięć ekskluzywnych projektów „visutex”.

Zaktualizowana kolekcja poszyć markizowych

Delikatne linie, przenikające kolory, kolorowe paski – wzory o jakości „sunsilk” ożywiają słonecznym pomarańczem, mocną czerwienią i intensywnym różem. Projektantka tekstyliów Annette Busch inspirowała się aktualnymi trendami kolorystycznymi i pop-artem z lat 50' i 60'. Impulsem do stworzenia tej pełnej kolorów kolekcji stały się zwłaszcza dzieła Roya Lichtensteina i Andy'ego Warhola.

Jestem pewna, że nasze nowe projekty trafiłyby w gusta obu artystów – mówi Annette Busch. – Z pewnością charyzma „collection one” zaspokoji nawet najbardziej wyrafinowane wymagania. Nie sposób pozostać obojętnym wobec tak inspirującej oferty.

Powiew świeżości

Wyszliśmy z założenia, że subtelne kolory naszych tkanin markizowych warto przełamać bardziej impulsywną paletą barw – mówi Annette Busch. – Celem było ożywienie miejsca relaksu na świeżym powietrzu; wniesienie nowej energii, która dobrze nastraja.

Życie jest kolorowe w całej swojej różnorodności. Ponadto obecnie współistnieje wiele trendów kolorystycznych: od jasnych pastelowych odcieni po naturalne tonacje beżu i ciemne nuty. W tym aspekcie zawsze jest przestrzeń dla mocnych kolorów. Projekty w stylu pop-art przepełniają miejsce wypoczynku na tarasie lub balkonie pozytywną energią. Partnerzy markilux otrzymali zestawy uzupełniające z dodatkowymi dziesięcioma wzorami i pasującymi arkuszami. Projektantka Annette Busch z niecierpliwością czeka na to, czy nowa edycja poszyć roztoczy swoją pozytywną moc i zostanie dobrze przyjęta przez klientów.

Redaktor:

Magdalena Parzonka
Magdalena Parzonka
Markilux GmbH + CO. KG
48-282, Emsdetten/Niemcy
ul.Hansestrasse 53
tel.: +49 (0) 2572 1531 335