Reklama
Wyświetlenia 3847
28 maja 2024

REDAN stawia na innowacyjne rozwiązania – CTE600 podnosi jakość produkcji okien

REDAN CTE600

Fabryka okien REDAN kontynuuje strategię rozwoju w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne od MACSOLUTIONS. Pierwsza w Polsce piła dwugłowicowa CTE600 do aluminium, zainstalowana z sukcesem w firmie REDAN, już cieszy się dużym zainteresowaniem w branży stolarki.

Zainstalowanie piły dwugłowicowej CTE600 to dla nas kolejny, znaczący krok w kierunku podniesienia efektywności produkcji i jakości naszych produktów – wyjaśnia Dariusz Daniłowicz, Prezes REDAN.

Maszyna, zaprezentowana po raz pierwszy podczas targów Fensterbau Frontale 2024, szybko zdobyła szerokie uznanie z uwagi na fakt, że coraz więcej zakładów produkcji stolarki aluminiowej potrzebuje pił z szerokim zakresem cięcia, a jednocześnie możliwością ustawienia kąta w dowolnej pozycji, z wysoką precyzją oraz łatwym sterowaniem.

To już kolejna instalacja MACSOLUTIONS w fabryce w Połczynie-Zdroju. Pod koniec ubiegłego roku park maszynowy został doposażony w nowoczesne centrum obróbcze P 107, co umożliwiło firmie jeszcze bardziej zaawansowane procesy produkcyjne stolarki. 

Wdrażając nowoczesne technologie, takie jak m.in. centrum obróbcze P 107, podkreślamy nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie naszych działań. Dzięki determinacji i zaangażowaniu całego zespołu udało się nam szybko i skutecznie zrealizować założone cele. Kiedy decydujemy się na rozwój oraz ulepszanie naszych zasobów, niezależnie od tego, czy są to nowe technologie, czy procesy, stawiamy fundament pod długoterminowy wzrost i konkurencyjność – zaznacza Rustam Glezner, Dyrektor Zarządzający REDAN.

Cieszymy się widząc, jak nasze rozwiązania wspierają tak rozwojową firmę jak REDAN. Nasza współpraca to nie tylko dostarczanie maszyn, ale także dążenie do osiągnięcia najlepszych rezultatów produkcyjnych. Inwestycja w precyzję i wydajność to strategiczna perspektywa dla każdej firmy, która chce utrzymać się na dynamicznym i konkurencyjnym rynku – dodaje Maciej Opala, Właściciel MACSOLUTIONS.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
REDAN Fabryka Okien
78-320, Połczyn Zdrój
ul. Młyńska 11A
tel.: 094 3664900
fax.: 094 3664901