Reklama
Wyświetlenia 3716
28 maja 2024

NITUS zakończył obchody jubileuszu 20-lecia

NITUS 20 lat 16

Dnia 16 maja NITUS zakończył obchody jubileuszu 20-lecia firmy. To niezwykłe wydarzenie było okazją do celebracji oraz dyskusji na temat decyzji i inwestycji, które kształtowały firmę przez dwie dekady. Była to również okazja do zaprezentowania celów, wyzwań i kroków, które przedsiębiorstwo postanowiło podjąć w odpowiedzi na dynamikę rozwoju technologicznego, ale również trendów społecznych, sprzedażowych i marketingowych.

Zaproszeni goście mieli okazję tego dnia zwiedzić zakłady produkcyjne NITUS zlokalizowane w Tymowej, Zawadzie Lanckorońskiej oraz biurowiec i fabrykę bram segmentowych w Jurkowie. Zaprezentowano technologie produkcyjne oraz szeroki portfel produktów: od wyrobów z aluminium (okna, systemy przesuwne, drzwi, stolarka przeciwpożarowa, fasady oraz pergole i ogrody zimowe), poprzez produkty z PVC, aż po nowoczesną linię produkcyjną bram segmentowych w najnowszej fabryce w Jurkowie. Należy także wspomnieć, że oprócz wyżej wymienionej oferty, NITUS produkuje również rolety zewnętrzne, wewnętrzne, żaluzje, plisy i inne zewnętrzne i wewnętrzne osłony okienne.

Przygotowując program obchodów jubileuszowych, bardzo mocno skupiliśmy się na tym, aby pokazać naszym gościom cały nasz asortyment, ale jednocześnie chcieliśmy, aby mogli poczuć atmosferę, którą na co dzień tworzą wszyscy pracownicy. Ich zaangażowanie i pasję, z jaką się jej oddają. Fakt, że wszyscy tutaj utożsamiamy się z pracodawcą i możemy liczyć na jego wsparcie, jest bardzo budujący i motywujący. Mam nadzieję, że odczuli to wszyscy nasi goście – mówi Monika Hajto-Suślik, HR & Office Manager, koordynatorka wydarzenia.

NITUS uchylił rąbka tajemnicy prezentując uczestnikom spotkania najnowsze produkty z zakresu nowoczesnych aluminiowych drzwi zewnętrznych oraz systemów przesuwnych, które wkrótce wejdą do regularnej sprzedaży.

Kulminacją jubileuszu była uroczysta gala w malowniczym Lemon Resort Spa, położonym nad Jeziorem Rożnowskim. W czasie wieczornego spotkania zostały wręczone wyróżnienia dla Partnerów biznesowych oraz pracowników. Piotr Nowak, założyciel i właściciel przedsiębiorstwa w swoich wypowiedziach, zwracał szczególną uwagę na istotę budowania trwałych relacji z odbiorcami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji.

NITUS: ZRÓB TO Z NAMI

Siłę współpracy, która jest punktem odniesienia nowej misji marki, podkreślała w swoim przemówieniu także Małgorzata Bereza, Sales & Marketing Director w firmie NITUS: Dziś poznaliśmy, że siła naszych firm leży we współpracy. Razem tworzymy nierozerwalny łańcuch – razem, czyli NITUS i Partnerzy. To właśnie Wasza wiedza, umiejętności, doświadczenie, znajomość potrzeb klientów jest głosem, którego chcemy słuchać i wdrażać. Bo tylko dzięki temu głosowi możemy dostosować się do dzisiejszych czasów, by móc dalej wspólnie się rozwijać – dla Was. Hasło, którym wchodzimy w kolejny okres naszej działalności ZRÓB TO Z NAMI to spełnienie marzenia o bezpiecznym i nowoczesnym domu Waszych klientów. Zrób to z nami… zrób okna, drzwi, bramy, rolety, pergole i wygrodzenia. Zrób to z nami to wspólne doskonalenie produktów i umiejętności. I wreszcie zrób to z nami to rozwój Wasz i nasz, dzięki Wam. Zróbcie to z nami! Bądźmy wciąż tak dobrymi Partnerami w działaniu.

Nowe hasło jest odzwierciedleniem celu przedsiębiorstw, którym jest doskonalenie oferty zgodnie z rosnącymi oczekiwaniami klientów. NITUS stawia na transparentność i otwartość oraz budowanie reputacji firmy jako marki, która zawsze jest gotowa do współpracy i wsparcia swoich klientów.

Świętujemy dzisiaj 20 lat firmy Nitus, ale to dopiero początek naszej wielkiej przygody. Razem z naszymi klientami, partnerami i pracownikami chcemy dalej rozwijać naszą markę, zdobywać nowe rynki i sprostać kolejnym wyzwaniom, które stawia przed nami zmieniająca się rzeczywistość – podsumowuje Piotr Nowak.

Trudno przecenić znaczenie jubileuszu 20 lat. To nie tylko okazja do świętowania, ale również moment do refleksji nad osiągnięciami i dalszym rozwojem firmy. NITUS chce pokazać i podkreślić, że dzięki zaangażowaniu, pasji i ciężkiej pracy można osiągnąć sukces i zyskać uznanie klientów na trudnym i konkurencyjnym rynku.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
P.P.H.U. NITUS Piotr Nowak
32-860, Czchów
Jurków 304 C
tel.: +48 14 307 0 300