Reklama
Wyświetlenia 4019
28 maja 2024

FAKRO wśród Inwestorów bez Granic

FAKRO wsrod Inwestorow bez Granic 1

FAKRO znalazło się wśród laureatów tegorocznej nagrody „Inwestor bez Granic” razem m.in. z: InPost Group, PRESS GLASS Holding SA, Sanok Rubber Company S.A., Bosch w Polsce, MSD, Track Tec SA. Te zaszczytne tytuły przyznano podczas XVI edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Nagrodę w imieniu FAKRO odebrał Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Celem konkursu jest propagowanie partnerskich i przejrzystych relacji między rynkiem, inwestorem i administracją. Konkurs docenia współdziałanie oparte na zaufaniu i odpowiedzialności, które sprzyja efektywnej realizacji strategii inwestycyjnych. Tytułem Inwestor bez Granic wyróżnieni zostali najbardziej efektywni polscy inwestorzy działający na arenach międzynarodowych, jak również podmioty zagraniczne, które inwestują w Polsce.

Obie te grupy operują w warunkach charakteryzujących się niestabilnością i trudną do przewidzenia dynamiką rynku. Dodatkowo muszą zmierzyć się z konsekwencjami pandemii, konfliktem na Ukrainie oraz liczniejszymi kryzysami, takimi jak zmiany klimatyczne, inflacja, fluktuacje popytu, wysokie ceny energii i materiałów budowlanych oraz presją regulacyjną.

Cieszymy się, że działania FAKRO zostały zauważone i docenione. Działamy w ogarniętej wojną Ukrainie, którą będziemy wspierać w procesie odbudowy. Jesteśmy obecni w USA, zwiększając swoje moce produkcyjne oraz udział w rynku. Dążymy do uzyskania mocnej i ugruntowanej pozycji Marki Narodowej, cieszącej się rozpoznawalnością oraz reputacją w kraju. Naszym celem jest osiągniecie statusu firmy o zasięgu globalnym, z której dumni są Polacy – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

FAKRO wsrod Inwestorow bez Granic 2

Europejski Kongres Gospodarczy odbył się w dniach 7-9 maja 2024 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem Kongresu, od pierwszej edycji w 2009 r., jest Grupa PTWP.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33