Reklama
Wyświetlenia 3837
28 maja 2024

Druga edycja Soltis Tour wyruszy w drogę we wrześniu

Soltis Tour 2024

Po sukcesie pierwszej kampanii w 2023 roku, Grupa Serge Ferrari, ekspert w dziedzinie zrównoważonych tkanin kompozytowych, z dumą ogłasza organizację drugiej edycji SOLTIS TOUR. Od września 2024 do lutego 2025 roku, roadshow dostawcy odwiedzi partnerów i profesjonalistów z branży ochrony przeciwsłonecznej w 60. punktach w 13. krajach.

Ponad 3000 profesjonalistów branżowych wzięło udział w poprzednim wydarzeniu, a tym razem celem jest zgromadzenie ponad 9000 instalatorów, producentów i projektantów. SOLTIS TOUR 2024 rozpocznie się w Turcji i zakończy we Francji, przejeżdżając przez Grecję, Włochy, Austrię, Słowenię, Czechy, Polskę, Niemcy, Anglię, Hiszpanię, Szwajcarię i Holandię.

Po raz pierwszy roadshow obejmie dwa weekendowe etapy otwarte dla ogółu społeczeństwa we Francji i we Włoszech, oferując uczestnikom wyjątkową okazję do zapoznania się z gamą tkanin Soltis i produktami partnerów dostawcy. Druga edycja wydarzenia będzie szczególnie okazją dla Grupy Serge Ferrari do podkreślenia podstawowych wartości marki Soltis i zaprezentowania najnowszych innowacji. Grupa Serge Ferrari wyśle dwie specjalne ciężarówki na każdy etap wyprawy, aby zapewnić uczestnikom wciągające doświadczenie; jedna ciężarówka będzie służyć do prezentacji produktów Soltis, a druga do prezentacji ofert i usług lokalnych i długoterminowych partnerów firmy. Różne etapy podróży będą również okazją dla gospodarzy wydarzenia w każdym kraju do zaprezentowania własnych produktów i obiektów (salon wystawowy, zakład produkcyjny).

Christophe Mouazé, Dyrektor ds. Komunikacji Grupy Serge Ferrari, wyjaśnia: Tour 2023 pokazał, że możemy naprawdę zgromadzić wszystkich graczy z sektora ochrony przeciwsłonecznej. Druga edycja wydarzenia będzie jeszcze bardziej ambitna i pozwoli nam osiągnąć dwa cele: po pierwsze, podkreślić podstawowe wartości i DNA marki Soltis, promować korzyści wynikające z wykorzystania naszych produktów i zaprezentować nasze najnowsze innowacje klientom biznesowym; po drugie pozwoli nam dotrzeć do ogółu społeczeństwa, aby stali się "influencerami" dla naszych tkanin. Naszym celem jest uczynienie SOLTIS TOUR kluczową platformą wymiany, podkreślającą nasze zaangażowanie w doskonałość i innowacje, jednocześnie wzmacniając nasze bliskie relacje ze wszystkimi uczestnikami rynku.

SOLTIS TOUR to idealna platforma do nawiązywania kontaktów, dzielenia się wiedzą i eksplorowania najnowszych trendów i innowacji w sektorze ochrony przeciwsłonecznej. Grupa Serge Ferrari i jej partnerzy zapraszają wszystkich projektantów, producentów i instalatorów zaangażowanych w rozwiązania ochrony przeciwsłonecznej do przyłączenia się do tej wielkiej przygody.

Redaktor:

Magdalena Parzonka
Magdalena Parzonka
SERGE FERRARI
38110, Saint Jean de Soudain
ZI de la Tour du Pin
tel.: +48 225048550