Reklama
Wyświetlenia 4388
27 maja 2024

ROTO: nowości i innowacje na Alu-Edukator 2024

Alu Edukator ROTO 3
fot. ROTO | Roto Technologia Okien i Drzwi zostało jednym z głównych partnerów tegorocznej edycji szkoleń Alu-Edukator organizowanych przez Aluprof. Oznacza to, że eksperci Roto Aluvision będą dzielić się wiedzą na wszystkich spotkaniach w całej Polsce.

Roto Technologia Okien i Drzwi jest jednym z głównych partnerów tegorocznej edycji szkoleń Alu-Edukator organizowanych przez Aluprof. Oznacza to, że eksperci Roto Aluvision biorą aktywny udział we wszystkich spotkaniach w maju i czerwcu w całej Polsce. Prezentują nowe rozwiązania i korzyści ze stosowania zaawansowanych systemów Roto do aluminium. W przygotowanej przez Aluprof ekspozycji można zobaczyć nowości – m.in. ukrytą stronę zawiasową Roto NX | A16 Designo czy Roto AL.

Roto, jako firma z wieloletnim doświadczeniem w segmencie aluminiowym na całym świecie, poza dostarczaniem najwyższej jakości systemów okuć mocno stawia na dzielenie się wiedzą o nowych technologiach i korzyściach z ich zastosowania. Partnerstwo w szkoleniach Alu-Edukator  jest doskonałą okazją do zaprezentowania zaawansowanych produktów i osiągnięć, a także wymiany doświadczeń ze specjalistami w branży: producentami, projektantami i wykonawcami.

Roto NX | A16 do profili z aluminium

Stworzony specjalnie do okien i drzwi balkonowych z aluminium system okuć Roto NX | A16 jest mocnym punktem tegorocznych szkoleń. Roto NX do profili aluminiowych z rowkiem 16 mm to rozwiązanie idealne dla producentów, którzy mają w swojej ofercie okna z różnych materiałów. Dzięki dużej powtarzalności elementów okucia Roto NX w aluminium i PVC, cały proces produkcji jest znacznie prostszy i szybszy, pozwala ograniczyć zapasy magazynowe i usprawnić logistykę. Przewagą systemu Roto NX jest możliwość wykorzystania go do okien o dużych gabarytach. Na spotkaniach Alu-Edukator zobaczyć można najnowszą ukrytą stronę zawiasową Roto NX | A16 Designo, prezentowaną przez Aluprof w nowoczesnym wydaniu: dwuskrzydłowym oknie z ruchomym słupkiem i eleganckim profilu zlicowanym z ramą.

Alu Edukator ROTO 1

Eksperci Roto Aluvision są obecni i dzielą się wiedzą na wszystkich spotkaniach Alu-Edukator Live w całej Polsce. Prezentują nowe rozwiązania i korzyści ze stosowania zaawansowanych systemów Roto do aluminium.

Zaawansowane technologie obiektowe

Uczestnicy Alu-Edukator mają też okazję poznać specjalne rozwiązania Roto przeznaczone do realizacji obiektowych. Zawiasy nożycowe Roto FS Kempton to unikatowy system do okien otwieranych na zewnątrz, stosowany w budynkach użyteczności publicznej i biurowcach na świecie. Dzięki wysokiej jakości, nośności i szerokim zakresom stosowania sprawdza się w szerokim spektrum projektów. Kolejną nowością jest ogranicznik rozwarcia ELA do okien otwieranych na zewnątrz. Coraz częściej w zestawieniach stolarki – szczególnie w wielokondygnacyjnych budynkach – pojawia się wymóg certyfikowanych ograniczników rozwarcia, zwiększających bezpieczeństwo użytkowników.

Alu Edukator ROTO 2

Najnowsza ukryta strona zawiasowa Roto NX | A16 Designo prezentowana przez Aluprof w nowoczesnym wydaniu: w dwuskrzydłowym oknie z ruchomym słupkiem i eleganckim profilu zlicowanym z ramą. Nowość cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników.

Jeśli standardowe okucie Roto nie wystarcza do danej realizacji obiektowej, międzynarodowy zespół konstruktorów Roto w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą opracowuje optymalne rozwiązanie – w szczególności do dużych i ciężkich skrzydeł, wyjątkowo wąskich profili czy futurystycznych kształtów okien. Nasze podejście i coraz większe zakresy stosowania dają architektom i projektantom nieograniczoną swobodę kreowania rozwiązań bezpiecznych, funkcjonalnych i nowatorskich – mówi Marcin Micek, manager ds. kluczowych projektów Roto Aluvision.

Roto Technologia Okien i Drzwi serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnych spotkaniach spotkań Alu-Edukator w maju i w czerwcu (Informacje: Szkolenia – Aluprof). 

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
03-994, Warszawa
Wał Miedzeszyński 402
tel.: 022 5670900 do 04
fax.: 022 5670909