Reklama
Wyświetlenia 4519
27 maja 2024

markilux 900 wygrywa Oscara designu „Red Dot: Best of the Best”

Wysokiej jakości wzornictwo jest od lat znakiem rozpoznawczym firmy markilux. Ekspert rynku markiz otrzymał już wiele nagród w tej kategorii – również w tym roku. Nowy model zaciskowej markizy balkonowej „markilux 900” otrzymał nagrodę „Red Dot: Best of the Best” w kategorii „Product Design”.

W markilux efektowne wzornictwo, zaawansowana technologia i trwałe materiały odgrywają kluczowe role przy realizacji każdego produktu opuszczającego dział rozwoju firmy. W rezultacie producent markiz jest regularnie wyróżniany międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo.

Markiza zaciskowa „Best of the Best”

Szczególne wyróżnienie otrzymał ostatnio nowy projekt markizy balkonowej „markilux 900”. Produkt jest wyposażony w przegubowe ramiona i kompaktową kasetę. Można go w prosty sposób zamontować za pomocą dwóch słupków zaciskowych i równie łatwo zdemontować. Ponadto zapewnia dużo cienia nawet przy niewielkim nachyleniu i jednocześnie dobrą widoczność na zewnątrz. Za udane połączenie doskonałego wzornictwa i ułatwiającej montaż, wygodnej technologii model otrzymał nagrodę „Red Dot: Best of the Best” w kategorii „Product Design”.

Odkrywamy produkty na nowo – to się opłaca

Red Dot to bardzo pożądany znak jakości. Dzięki temu markiza została uznana za produkt o prekursorskim designie i wyjątkowej jakości. Jury przyznało jej 99 na 100 możliwych punktów („Red Winner Points”).

To niewiarygodnie wysoki wynik dla firmy markilux. Tylko najlepsze produkty w danej kategorii otrzymują ten znak jakości największego konkursu w świecie designu – mówi Michael Gerling, dyrektor zarządzający ds. technologii i produkcji.

To pokazuje, że warto z roku na rok wyposażać markizy w nowe, zaskakujące funkcje, jednocześnie nadając im atrakcyjny wygląd – jak miało to miejsce w przypadku „markilux 900”. Konstrukcja tej markizy balkonowej jest zupełną nowością na rynku. Prestiżową nagrodę za wzornictwo zespół projektowy markilux otrzyma pod koniec czerwca w „Aalto Theatre” w Essen.

Redaktor:

Magdalena Parzonka
Magdalena Parzonka
Markilux GmbH + CO. KG
48-282, Emsdetten/Niemcy
ul.Hansestrasse 53
tel.: +49 (0) 2572 1531 335