Reklama
Wyświetlenia 3629
27 maja 2024

DRUTEX w Hiszpanii zaprezentował IGLO EDGE

Barcelona DRUETX

DRUTEX, przodujący producent okien, drzwi i rolet w Europie, podczas targów Construmat w Barcelonie, po raz pierwszy na rynku hiszpańskim zaprezentował okno nowej generacji – IGLO EDGE. Hiszpańskie targi Construmat odbyły się w dniach 21-23 maja br. w Barcelonie. Renoma wydarzenia przyciągnęła wielu wystawców z kilkudziesięciu krajów z różnych zakątków świata.

Udział w targach Construmat jest ściśle powiązany z naszym dynamicznym rozwojem na rynku hiszpańskim. To właśnie tu w marcu br. w Gandii otworzyliśmy największy w Europie, liczący 500 m² showroom DRUTEX – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

DRUTEX na stoisku liczącym 120 m² po raz pierwszy w Hiszpanii zaprezentował swoje najnowsze okno trzeciej generacji – IGLO EDGE. System wyróżnia wysublimowany, elegancki design oraz parametr izolacji cieplnej wynoszący Uw = 0,66 W(m²K) dla okna o wymiarach 1230x1480 mm. Profil IGLO EDGE jest klasy A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego. Nowe okno dostępne jest w ponad 30. kolorach, a szeroki zakres opcji dodatkowych umożliwia jego pełną personalizację.

IGLO EDGE zaliczył najlepsze otwarcie w ponad 30-letniej historii produkcji okien przez DRUTEX. Pierwszego dnia sprzedaży wpłynęła do nas rekordowa ilość zamówień na ten premierowy produkt. To może świadczyć tylko o jednym: stworzyliśmy unikalne okno nowej generacji, którego oczekiwali od nas klienci z całego świata – dodaje Paweł Jereczek.

Kolejną premierą na stoisku DRUTEX był system tarasowy IGLO-HS ALUCOVER, który uzupełnił rodzinę okien hybrydowych wykonanych z PVC i aluminium. Odwiedzający mogli także zapoznać się z pozostałymi produktami firmy, takimi jak: okna PVC (IGLO ENERGY CLASSIC oraz IGLO 5), system tarasowy IGLO SLIDE, rolety i żaluzje fasadowe oraz inteligentna automatyka typu Smart Home. Producent z Północnej Polski na stolarkę PVC oferuje ekspresowe tempo realizacji zamówień wraz z dostawą, która na terenie Europy wynosi 7 dni.

DRUTEX targami w Hiszpanii zakończył pierwszą część sezonu wystawienniczego. Na kolejny event wybiera się do Paryża, gdzie w dniach 1-3 października br. odbędą się targi Batimat.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103