Reklama
Wyświetlenia 4709
24 maja 2024

Mila wprowadza nowy zawias Evolution z technologią Quick-Fit Magnetic

Evolution Composite Door Hinge Hero

Popularny zawias Evolution firmy MILA, znany z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, został udoskonalony i przystosowany do drzwi kompozytowych. W nowej wersji zastosowano po raz pierwszy przełomową technologię magnetycznego szybkiego montażu.

Nowy zawias Evolution do drzwi kompozytowych zawiera magnesy o wysokiej mocy znajdujące się zarówno w części przy skrzydle drzwiowym, jak i pokrywie zawiasu. Dzięki temu rozwiązaniu producent musi jedynie umieścić pokrywę zawiasu nad prowadnicami na wewnętrznej krawędzi części skrzydła i połączyć magnesy, aby pewnie ją zamocować. Nie ma potrzeby wiercenia ani wkręcania i nie jest potrzebny szablon. Nie ma też potrzeby montażu żadnych zaślepek, ponieważ przemyślany design pokrywy zawiasu eliminuje konieczność użycia oddzielnych zaślepek czy osłon. 

MILA jest przekonana, że jest to szybsza, prostsza i bardziej efektywna opcja dla producentów, z pełną akredytacją PAS24: 2022 oraz SBD, bez żadnych kompromisów w kwestii bezpieczeństwa. Pod względem estetyki nowy zawias Evolution do drzwi kompozytowych cechuje się smukłym designem i zachodzi na profil ramy tylko 5 mm. Posiada wszystkie wysokie cechy użytkowe, jakich oczekują klienci MILA, w tym stalowy trzpień zawiasu dla dodatkowej wytrzymałości, a także możliwość wykonania pod indywidualne zamówienie dla profili Eurocell i Liniar.

Dostępnych jest 10 kolorów do wyboru, w tym biały, czarny, brązowy i antracytowy szary, a także polerowany chrom, gładki satynowy i polerowane złoto. Wszystkie zawiasy mają 10-letnią gwarancję na działanie mechaniczne oraz 5- lub 10-letnią gwarancję na wykończenie.

Przedstawiciel MILA Baltics w Polsce:
Mariusz Miszkurka
+48 603 647 725
mariusz@mila.lt

Redaktor:

MILA Baltics
02244, WILNO
Kirtimu 59A
tel.: + 48 603 647 725