Reklama
Wyświetlenia 4338
21 maja 2024

Wiedza na wyciągnięcie ręki z benefit Eko-Okna

Eko Okna Benefit 1

Platforma benefit Eko-Okna została stworzona z myślą o klientach i dystrybutorach, aby mogli mieć dostęp do jak największych korzyści i wiedzy. Wystarczy założyć konto i się zalogować, aby korzystać z dostępnych materiałów.

 

Benefit to platforma edukacyjna opracowana przez Eko-Okna, która zapewnia szeroki zakres zasobów, takich jak webinary, katalogi techniczne i samouczki produktowe niezbędne w procesie sprzedaży. Dzięki niej można zebrać wiedzę w jednym miejscu, co ułatwia zarządzanie informacjami oraz pozwala szybko dostosować się do zmian na rynku.

Zasób wiedzy dla dystrybutorów

Eko-Okna zapewniają ekskluzywny dostęp do platformy edukacyjnej, gdzie regularnie publikowane są nowe przewodniki przybliżające różnorodne możliwości programu benefit.

 

Samouczek produktowy

Dzięki klarownym i interesującym przewodnikom możliwe jest zgłębianie szczegółów dotyczących produktów marki Eko-Okna. Bez względu na poziom doświadczenia, materiały pomogą każdemu w poszerzaniu wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań.

Porównywarka i katalog techniczny

Znalezienie najlepszego rozwiązania dla twoich potrzeb staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki dedykowanym narzędziom, które pozwalają dokładnie zapoznać się z technicznymi szczegółami produktów.

Certyfikaty

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące spełnienia norm znajdują się w systemie benefit, który daje pewność, że inwestujesz w najwyższą jakość.

Webinary

Zapraszamy na webinary, gdzie eksperci dzielą się wskazówkami dotyczącymi efektywnego promowania produktów i dostosowywania oferty do potrzeb klientów Eko-Okien. Celem jest zapewnienie jak najlepszego przygotowania do prezentacji produktów marki.

Jak dołączyć?

Dołączenie do platformy benefit Eko-Okna jest proste! Wystarczy odwiedzić stronę benefit.ekookna.com i zarejestrować się w systemie eko4u. Dzięki temu zyskuje się wygodny dostęp do wszystkich dostępnych narzędzi.

Benefit Eko Okna

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62