Reklama
Wyświetlenia 3704
21 maja 2024

Grupa Petecki na targach Renovatie & Transformatie w Holandii

Targi ,
Renovatie Transformatie Petecki

Grupa Petecki po raz kolejny zaznaczyła swoją obecność na międzynarodowej arenie, prezentując – wspólnie z holenderskim partnerem Petecki Kozijnen – swoje produkty na targach Renovatie & Transformatie odbywających się w dniach 14-16 maja w Den Bosch w Holandii.

Targi Renovatie & Transformatie skupiają się na efektywnej i ekologicznej renowacji oraz transformacji energetycznej istniejących budynków, stanowiąc ważne miejsce dla specjalistów z branży. Grupa Petecki zaprezentowała produkty dedykowane rynkowi holenderskiemu, w tym okna oparte na profilach Aluprof Ferroline, Veka 82 NL oraz Salamander Greta. Ten ostatni wyróżnia się wyjątkowym podejściem do ekologii, ponieważ jest produkowane w 100% z recyklingowanego PVC, pochodzącego z resztek po produkcji oraz starych okien.

Salamander Greta to idealny wybór dla osób ceniących ekologię – powiedziała Agata Robakiewicz, przedstawicielka Grupy Petecki podczas targów.

Obecność marki Petecki na targach Renovatie & Transformatie po raz drugi z rzędu, a także otwarcie dwóch salonów, jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy na rynku holenderskim. Targi był pełne inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń oraz spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Rafał Zimoch, przedstawiciel firmy Petecki Kozijnen, podkreślił znaczenie udziału w takich wydarzeniach. Udział w targach to nie tylko prezentacja naszych produktów i możliwości, ale przede wszystkim możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z klientami i partnerami biznesowymi. To dla nas niezwykle ważne, by być blisko rynku i jego potrzeb.

Renovatie Transformatie Petecki 2

Ekspansja na rynki zagraniczne pozostaje jednym z priorytetów firmy Petecki, a udział w wydarzeniach, takich jak Renovatie & Transsformatie, jest ważnym elementem tej strategii.

Redaktor:

Firma PETECKI
93-457, Łódź
ul. Rudzka 11/13
tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50