Reklama
Wyświetlenia 4796
20 maja 2024

Nowy Dyrektor Komercyjny dołącza do zespołu REDAN

Jacek Antczak

REDAN, ceniony producent stolarki otworowej, z dumą ogłasza zmiany w swoim zespole kierowniczym. Od maja firma powitała w swoich szeregach nowego Dyrektora Komercyjnego – Pana Jacka Antczaka, który wnosi ze sobą nie tylko bogate, branżowe doświadczenie, ale także pomysły na nowe kierunki rozwoju oraz zapał do działania.

Ponad 20 lat temu swoją karierę po studiach Pan Jacek Antczak rozpoczynał w branży szkła zespolonego, najpierw jako Kierownik Działu Planowania i Przygotowania Produkcji, a później jako Przedstawiciel Handlowy. W kolejnych latach swojej drogi zawodowej dołączył do grupy Saint-Gobain, również do dywizji szkła zespolonego, gdzie zaczynał jako Regionalny Kierownik Sprzedaży w Polsce. 4 lata później objął stanowisko Managera Sprzedaży w Danii i sukcesywnie rozszerzał rynek o kolejne kraje, takie jak Szwecja czy Norwegia. Podczas pracy dla Saint-Gobain zarówno budował rynek szkła zespolonego za granicą, jak i zarządzał zespołami sprzedażowymi (głównie w Skandynawii).

Od 2015 roku Pan Jacek Antczak był również odpowiedzialny za Key Account Management na terenie Skandynawii i innych krajów europejskich, takich jak Litwa, Estonia czy Rumunia. W 2018 roku dołączył do grupy Yawal jako Dyrektor Eksportu, odpowiadając za sprzedaż na rynkach zagranicznych, budowanie marki oraz zarządzanie biurami handlowymi spółki, rozwijając jednocześnie nowe rynki. W ostatnich latach, zmieniając nieco branżę na chemię budowlaną, został Dyrektorem Handlowym w firmie Remmers, odpowiadając za sprzedaż farb i lakierów w Polsce dla producentów okien i drzwi drewnianych.

W firmie REDAN nowy Dyrektor Komercyjny skupi się na strategii sprzedaży stolarki PVC i aluminium, a także na rozwoju sieci dealerskiej oraz rynku inwestycji, zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Jego wizja oraz zapał do działania stanowią kluczowe atuty, które mają wpłynąć na dalszy rozwój firmy i umocnienie jej pozycji na rynku.

Cieszymy się, że Jacek obejmie u nas handlowe stery jako Dyrektor Komercyjny i jesteśmy pewni, że połączenie jego doświadczenia z niewątpliwym zaangażowaniem przyczyni się do wielu pozytywnych zmian i osiągnięć dla naszej firmy – podkreśla Dariusz Daniłowicz, Prezes REDAN.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
REDAN Fabryka Okien
78-320, Połczyn Zdrój
ul. Młyńska 11A
tel.: 094 3664900
fax.: 094 3664901